1. Новини Закарпаття
  2. >

Sony перенесла презентацію PS5

Через протести в США перенесено анонс PS5 та ігор для неї

Через протести в США перенесено анонс  PS5 та ігор для неї

Презентацію PS5 запланували на 4 червня - в цей день Sony повинна була розкрити деталі про консолі і показати перші ігри для неї. Нову дату анонса оголосять пізніше.

Це вже другий великий анонс в області технологій, який скасували через протести в США. Днем раніше Google прийняла рішення скасувати презентацію Android 11, яка повинна була пройти 3 червня. Компанія вирішила, що «зараз не час святкувати».

Читайте на ГК:Відомо, в яких умовах космічні туристи бдуть летіти в космос [ВІДЕО]

Sony, як і Microsoft, вже розкрила характеристики консолі. При прямому порівнянні потужності PS5 виявилася слабкішою Xbox Series X від Microsoft - 10,28 терафлопс проти 12 терафлопс. Але у Sony найшвидший SSD-накопичувач на ринку зі швидкістю до 5,5 Гб / с - нічого подібного в продажу до сих пір немає. Це може виявитися головною перевагою PS5 перед конкурентом.

Sony і Microsoft до цих пір планують випустити в продаж нові консолі в листопаді-грудні, незважаючи на коронавірус. Ціни досі не оголосили.

Читайте на ГК:Павло Дуров в черговий раз розкритикував роботу Apple

Після запуску консолей нового покоління актуальна PS4 буде і далі продаватися ще кілька років, тому що у неї величезна бібліотека ігор, яка постійно поповнюється.

Читайте на ГК:Белла Хадід прогулялася у надвідвертому топі (ФОТО)
Читайте на ГК:Google дозволила співробітникам віддалено працювати ще рік
Читайте на ГК:Соціолог довів зв'язок між корупцією у країні та ожирінням міністрів