1. Новини Закарпаття
  2. >

Робот помилково виписував грошові борги населенню Автралії

Федеральний уряд Австралії поверне 470 000 помилково виписаних жителям штрафів за прострочення платежів

Федеральний уряд Австралії поверне 470 000 помилково виписаних жителям штрафів за прострочення платежів

Загальна сума становить AU $720 млн (US $ 480 млн). Штрафи виписував робот.

Систему ввели в минулому році, щоб повернути надлишкові соціальні виплати в рамках раніше розгорнутої кампанії підтримки населення Centrelink. Нову систему організувало Податкове управління Австралії. Вона автоматично пов'язувалася з тими жителями, які були винні державі більше $1000. Однак кожний п'ятий лист було засновано на неправдивій інформації, так як податкові органи невірно оцінили доходи неплатника.

Читайте на ГК:Вчителька кинула роботу і розбагатіла на відвертих фото (ФОТО)

«Борги» видавалися автоматично, не перевірялися державними службовцями і часто доставлялися в листі з вимогою негайної оплати. Ці листи часто відправлялися на фізичні адреси і адреси електронної пошти, які більше не використовувалися передбачуваними боржниками. Щоб опротестувати борг, одержувачі повинні були надати довідки про платежі за зазначені роки і іншу документацію. Багато платили 10% штрафу понад боргу.

В результаті суд визнав роботу даної системи незаконною, а саму схему повернення грошей вирішено було згорнути до остаточного рішення суддів.

Читайте на ГК:SpaceX Ілона Маска відправила в космос перших туристів (ВІДЕО)

Після скандалу уряд вирішив публічно вибачитися перед громадянами. Їм пообіцяли повернути вже перекладені гроші до липня.

Попередній уряд також проводив аналогічний процес в 2011 році, але тоді кожен випадок заборгованості розглядався співробітником Департаменту соціальних служб.

Читайте на ГК:"Єднання з природою": модель голяка прогулялася на природі (ФОТО)
Читайте на ГК:"Від 5 до 10 сантиметрів": в мережі показали відео вересневого снігу (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Вчені "воскресять" мамонтів до 2027 року

 

загрузка...