1. Новини Закарпаття
  2. >

Ентузіаст розробив мод для Half-Life: Alyx, що дозволить грати без VR-гарнітури

Розробник переробив гру Half-Life: Alyx в шутер від першої особи, який не вимагає використання шолома віртуальної реальності.

Розробник переробив гру Half-Life: Alyx в шутер від першої особи, який не вимагає використання шолома віртуальної реальності.

Свій мод під назвою Pancake FPS Starter Kit він опублікував на GitHub.

Сюжет і рівні моду повністю аналогічні оригінальній Half-Life: Alyx. Розробник пояснив, що в ньому можливі артефакти та інші баги, над якими ще потрібно попрацювати, і закликав користувачів не сердитися на знайдені ними недоліки. Він зазначив, що це попередній проект, який потребує значних змін для того, щоб його можна було вважати остаточним. Крім того, функції і зміст моду можуть бути значно змінені. За словами розробника, створенням Pancake FPS Starter Kit він хотів показати можливості Source 2 в стилі, подібному Half-Life 2. Грати ж в Alyx він закликав з використанням VR-гарнітури.

Читайте на ГК:Кортні Кардаш’ян спокусила пікантними фото в бікіні на велику (ФОТО)

Моддер зазначає, що в такому варіанті проходження все ж не вдасться отримати повноцінні емоції від гри - відчуття в моді занадто сильно відрізняються від тих, які були задумані Valve при створенні VR-версії. Крім цього, в ньому відсутні деякі функції та ефекти призначеного для користувача інтерфейсу - так, головна героїня Алікс не може «переміщуватися» за вказівкою гравця, як в оригінальній грі. Геймер може лише переміщатися з використанням клавіш WASD.

Читайте на ГК:Гороскоп на 21 вересня 2021 — що обіцяють астрологи
Читайте на ГК:Хейлі Бібер поділилася відвертими фотографіями з відпустки
Читайте на ГК:У Британії поліцейські пропустили два виклики, займаючись сексом
загрузка...