1. Новини Закарпаття
  2. >

Трамп підписав наказ щодо неприйнятних дій соціальних мереж

Таке рішення швидко викликало широкомасштабну політичну опозицію з боку найбільших IT компаній.

Таке рішення швидко викликало широкомасштабну політичну опозицію з боку найбільших IT компаній.

Президент Трамп підписав виконавчий указ, який може дозволити федеральним регулюючим органам карати Facebook, Google і Twitter за те, як вони перевіряють онлайн контент.

Трамп зображує наказ як спробу викорінити політичну упередженість з боку найбільших соціальних мереж країни. Його директива з'явилася через кілька днів після того, як Твіттер направив глядачів деяких твітів президента на новинні статті, в яких перевірялися його заяви, що, за словами Трампа, було формою цензури. «Ми тут сьогодні захищаємо свободу слова від однієї з найбільших небезпек», - сказав Трамп перед підписанням документа.

Читайте на ГК:Був другом і соратником: в Росії помер заступник Путіна

Але прихильники технологічного сектора, законодавці у Конгресі і різні експерти-юристи з усього політичного спектру в четвер сумнівалися в законності проекту пропозиції Трампа і побоювалися його наслідків для свободи слова. Інші сумнівалися в тому, що уряд США може виконати розпорядження, як задумав президент. Наказ Трампа прокладе шлях для агентств США до перегляду і, можливо, до скасування давнього юридичного захисту, відомої як Розділ 230, яка звільняє технічних гігантів від відповідальності за контент, який вони дозволяють, і за їх власні модераційна рішення.

Читайте на ГК:Доставляв воду тисячам людей: під храмом археологи виявили гігантський тунель

Не ясно, проте, чи планують FTC (Federal Trade Commission) і FCC (Federal Communications Commission) вжити заходів, заплановані президентом. Агентства незалежні, працюють окремо від Кабінету Трампа, залишаючи виконання на свій розсуд. Федеральна торгова комісія відмовилася від коментарів, і Федеральна комісія із зв'язку не відразу відреагувала.

Читайте на ГК:Прессекретар президента Чехії одружився з українкою, яку прийняв як біженку
Читайте на ГК:Що віщують зірки: гороскоп на 9 листопада для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Зіткнення Землі з астероїдом не запобігти – прогноз NASA