1. Новини Закарпаття
  2. >

Користувачам IOS варто оновити Пошту через вразливість від хакерів

Про вразливості в поштовому клієнті iOS стало відомо 15 травня

Про вразливості в поштовому клієнті iOS стало відомо 15 травня

Федеральне управління з кібербезпеки Німеччини закликало користувачів iOS негайно оновити iOS до версії 13.5, в якій були виправлені вразливості додатку «Пошта», що дозволяли отримати віддалений доступ до пристрою.

«Через критичності вразливостей BSI рекомендує негайно встановити відповідне оновлення безпеки на всі вразливі системи», - йдеться в повідомленні BSI. Агентство пояснило, що розглядає експлойти як особливо критичні, оскільки вони дозволяють скомпрометувати пристрій, відправивши на нього електронного листа. У відомстві збираються провести додаткові тести, які покажуть, наскільки оновлені пристрої можуть бути уразливі.

Читайте на ГК:Ubisoft представили нову технологію

Під ударом знаходяться понад мільярд пристроїв компанії Apple. Цей баг став одним з найстаріших з усіх, знайдених коли-небудь на iPhone, а можливість віддаленого злому загрожує всім смартфонам, на яких встановлені версії iOS від 6.0 до 13.4.1. При цьому вразливість на пристроях можна простежити починаючи з iOS 3.1.3, вважають дослідники безпеки.

В Apple оскаржили думку фахівців ZecOps: за словами представників компанії, в додатку «Пошта» дійсно були знайдені проблеми, проте їх недостатньо для обходу засобів захисту iPhone і iPad.

Як пише Bleeping Computer, Apple виправила експлойти в версіях iOS 13.5 і iPadOS 13.5. У ZecOps подякували компанії за оперативну реакцію на публікацію даних про уразливість і роботу над патчем для iOS.

Читайте на ГК:"Продемонструвала напівоголені груди": Кайлі Дженнер у відвертому вбранні позувала для Vogue (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Кіт пройшов 64 км, щоб повернутися додому (ФОТО)
Читайте на ГК:У Китаї завершили роботу над глобальною навігаційною системою Beidou-3