1. Новини Закарпаття
  2. >

YouTube та Facebook блокують класичну музику

Музиканти, які виконують класичну музику, скаржаться на масове блокування їх трансляцій на Facebook і YouTube.

Музиканти, які виконують класичну музику, скаржаться на масове блокування їх трансляцій на Facebook і YouTube.

Причиною тому стає недоробка алгоритмів щодо захисту авторських прав, які не можуть належно визначити класичну музику як популярну.

З такою ситуацією зіткнувся Адріан Спенс, художній керівник музичного колективу Camerata Pacifica з США. Як пише The Washington Post, він запустив на Facebook трансляцію записаного раніше виконання одного з творів Моцарта. Через кілька хвилин після початку трансляції Facebook направила Спенсу повідомлення про те, що його відео містить матеріали, що належать третій стороні. Як випливає з повідомлення, майже півтори хвилини аудіо належать звукозаписної компанії Naxos of America.

Читайте на ГК:В дуже крихітному латексному костюмі: копія Меган Фокс знялася в пікантній фотосесії (ФОТО)

COVID-19 змушує все більше музикантів, які виконують класичну музику, йти в інтернет, однак там вони стикаються з ботами, що захищають авторські права. Мова йде про алгоритми ідентифікації контенту, які сканують аудіо на предмет незаконного використання захищених авторським правом матеріалів. Однак виконавці класичної музики нерідко помічають, що боти не справляються зі своєю роботою і можуть помилково прийняти класичну музику, виконання якої не заборонено законом про захист авторських прав, за популярну.

Претензії ботів до виконавців Camerata Pacifica пред'являла також YouTube. Платформа заблокувала недавню трансляцію колективу через порушення авторських прав.

Читайте на ГК:Почули потужний звук “вибуху”: удар блискавки по літаку потрапив на камеру (ВІДЕО)

Як пише The Washington Post, YouTube вже інвестувала понад $ 100 млн в удосконалення своєї технології ідентифікації контенту. Facebook, в свою чергу, опублікувала власну безкоштовну бібліотеку Sound Collection, куди увійшли тисячі треків, які можна використовувати без обмежень, і оголосила, що компанія планує вдосконалити систему повідомлення за порушення авторських прав, «щоб дати авторам контенту час налаштувати свої трансляції та уникнути блокувань , якщо ми виявимо, що вони можуть порушувати наші правила ».

Читайте на ГК:Моторошні скрипи, потріскування та дихання: вчені створили «звук» магнітного поля Землі (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Що віщують зірки: гороскоп на 3 листопада для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:В Instagram заблоковані тисячі акаунтів: відомо, що сталось