1. Новини Закарпаття
  2. >

Після оновлення iOS багато додатків перестали нормально функціонувати

Багато користувачів iPhone і iPad після поновлення на iOS 13.5 зіткнулися з проблемами в роботі раніше встановлених додатків

Багато користувачів iPhone і iPad після поновлення на iOS 13.5 зіткнулися з проблемами в роботі раніше встановлених додатків

В кінці травня 2020 року Apple випустила iOS 13.5. У цьому оновленні Apple виправила помилки попередніх версій, поліпшила продуктивність і додала кілька нових корисних функцій, включаючи повідомлення про контакт із зараженими COVID-19.

Однак, частина додатків при їх відкритті стали видавали помилку: «Ця програма більше недоступна для вас. Для використання ви повинні купити її в App Store ». Якщо користувач натискав кнопку скасування, то додаток закривався. Це відбувалося у користувачів з такими додатками, як: YouTube, Facebook, WhatsApp, Twitter, TikTok, LastPass і іншими.

Читайте на ГК:Гороскоп на 18 вересня 2021 — що обіцяють астрологи

В даний час Apple не підтвердила факт наявності глобальної проблеми з оновленням iOS 13.5. Таким чином, зараз ця проблема з помилкою знаходиться на стадії виправлення в компанії.

Деякі користувачі знайшли як виправити цю ситуацію з закриттям додатків. Правда для цього потрібно зробити вручну певні дії для кожного проблемного додатку, окрім їх перевстановлення.

Раніше в кінці травня 2020 року відбулися аналогічні випадки з виникненням проблем в роботі пристроїв користувачів після поновлення і у інших виробників ОС і розробників різного ПЗ.

Читайте на ГК:"На шпильках та в боді": Модель сексуально помила розкішний Ferrari (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Facebook видалятиме порушників правил, які стануть ще жорсткішими
Читайте на ГК:Чехія хоче привабити українців-заробітчан високими зарплатами: скільки пропонують?
загрузка...