1. Новини Закарпаття
  2. >

Netflix заблокує неактивні аккаунти

Власники неактивних аккаунтів Netflix отримають повідомлення про припинення підписки

Власники неактивних аккаунтів Netflix отримають повідомлення про припинення підписки

Власники неактивних аккаунтів Netflix, які не користувалися ними більше року, скоро отримають повідомлення про можливе припинення підписки. У разі ігнорування цього повідомлення сервіс скасує підписку.

«Вам знайоме це почуття, коли ви розумієте, що підписалися на щось, але не використали це цілу вічність? Останнє, що ми в Netflix хочемо - щоб люди платили за те, чим вони не користуються », - пояснили в компанії своє рішення.

Читайте на ГК:"Гола" фотосесія Белли Хадід (ФОТО 18+)

При цьому Netflix готовий зберігати дані відключених профілів, в тому числі налаштування перегляду і дані акаунтів, протягом 10 місяців. Якщо власник вирішить повернутися, його аккаунт оперативно відновлять.

При цьому таких акаунтів налічується кілька сотень тисяч або менше 0,5% від загального числа. Всього, за останніми даними, у Netflix більш 182 млн платних передплатників.

«Ми сподіваємося, що комусь наш підхід допоможе зберегти гроші, зароблені важкою працею», - зазначив директор з інновацій продуктів в Netflix Едді Ву.

Читайте на ГК:"Більше не потрібна довідка про негативний ПЛР-тест": Болгарія знову змінила правила в’їзду для українських туристів
Читайте на ГК:В’їзд у ЄС по безвізу заборонений: українців попереджають про нелегальних перевізників та заборону в’їзду у ЄС
Читайте на ГК:Маск заявив про загрозу для людства з боку ШІ