1. Новини Закарпаття
  2. >

Google зробила нову заяву в сторону Greenpeace

Google не створюватиме софт і алгоритми ШІ для нафтогазової галузі

Google не створюватиме софт і алгоритми ШІ для нафтогазової галузі

Таке рішення компанія прийняла після доповіді організації «Грінпіс», в якому говорилося про роль трьох провідних хмарних сервісів - Google Cloud, Amazon Web Services і Microsoft Azure - в наданні допомоги компаніям, які ведуть видобуток нафти і газу. У ньому кліматичні активісти заявили, що видобуток корисних копалин може підвищити середню температуру планети на 2° C.

Читайте на ГК:Лукашенко може постати перед трибуналом: у Європарламенті зробили гучну заяву

За словами представників «Грінпіс», збільшення кількості видобутої нафти і газу може погіршити глобальне потепління. Істотну допомогу в нанесенні шкоди планеті нафтогазовим компаніям надають ІТ-гравці - контракти техногігантів суперечать їхній політиці по боротьбі зі змінами клімату, вважають в «Грінпіс». При цьому всі три згадані в доповіді компанії - Google, Microsoft і Amazon - обіцяють протягом найближчого десятиліття перевести свої центри обробки даних на «чисту енергію», а Amazon і зовсім збирається знизити викиди вуглекислого газу, що виникають із-за діяльності корпорації, до нуля . Власник Amazon Джефф Безос обіцяв витратити на це $10 мільярдів зі своєї кишені.

Читайте на ГК:Що віщують зірки: гороскоп на 23 листопада для всіх знаків Зодіаку

Серед всієї трійки тільки Google пообіцяла не створювати алгоритми ШІ для компаній з нафтогазової галузі. За словами представників, Google Cloud - хмарна платформа загального призначення, яку використовують партнери з різних сфер; в той же час річний дохід майданчика за 2019 рік у нафтогазовій галузі склав близько $65 мільйонів - менше одного відсотка від загальних доходів Google Cloud і на 11% менше, ніж в 2018-му.

Читайте на ГК:Вогняний молодик 24 листопада: що не можна роботи, щоб не накликати біду
Читайте на ГК:Таке нечасто побачиш: чоловік спіймав гігантську "золоту" рибку (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Ілона Маска можуть позбавити громадянства та посадити за ґрати: що він накоїв