1. Новини Закарпаття
  2. >

Google зробила нову заяву в сторону Greenpeace

Google не створюватиме софт і алгоритми ШІ для нафтогазової галузі

Google не створюватиме софт і алгоритми ШІ для нафтогазової галузі

Таке рішення компанія прийняла після доповіді організації «Грінпіс», в якому говорилося про роль трьох провідних хмарних сервісів - Google Cloud, Amazon Web Services і Microsoft Azure - в наданні допомоги компаніям, які ведуть видобуток нафти і газу. У ньому кліматичні активісти заявили, що видобуток корисних копалин може підвищити середню температуру планети на 2° C.

Читайте на ГК:Померла відома супермодель Стелла Теннант (ФОТО)

За словами представників «Грінпіс», збільшення кількості видобутої нафти і газу може погіршити глобальне потепління. Істотну допомогу в нанесенні шкоди планеті нафтогазовим компаніям надають ІТ-гравці - контракти техногігантів суперечать їхній політиці по боротьбі зі змінами клімату, вважають в «Грінпіс». При цьому всі три згадані в доповіді компанії - Google, Microsoft і Amazon - обіцяють протягом найближчого десятиліття перевести свої центри обробки даних на «чисту енергію», а Amazon і зовсім збирається знизити викиди вуглекислого газу, що виникають із-за діяльності корпорації, до нуля . Власник Amazon Джефф Безос обіцяв витратити на це $10 мільярдів зі своєї кишені.

Читайте на ГК:"Міс світу" загинула під колесами автобуса

Серед всієї трійки тільки Google пообіцяла не створювати алгоритми ШІ для компаній з нафтогазової галузі. За словами представників, Google Cloud - хмарна платформа загального призначення, яку використовують партнери з різних сфер; в той же час річний дохід майданчика за 2019 рік у нафтогазовій галузі склав близько $65 мільйонів - менше одного відсотка від загальних доходів Google Cloud і на 11% менше, ніж в 2018-му.

Читайте на ГК:Папа Римський знову "лайкнув" пікантне фото моделі (ФОТО)
Читайте на ГК:У шматку бурштину знайшли раніше невідому науці квітку
Читайте на ГК:"Пікантна обновка": Кайлі Дженнер вразила вбранням з відкритими грудьми (ФОТО)
загрузка...