1. Новини Закарпаття
  2. >

Twitter впроваджує нову функцію

Cоціальна мережа Twitter тестує нову функцію, яка дозволить користувачам встановлювати обмеження на те, хто може залишати реплаі до їх твітів

Cоціальна мережа Twitter тестує нову функцію, яка дозволить користувачам встановлювати обмеження на те, хто може залишати реплаі до їх твітів

Оновлення з'явилося після того, як соцмережа протестувала ряд нових функцій, які повинні поліпшити можливість спілкуватися в діалогових гілках. Обмеження кола користувачів, які можуть відповідати на твіти - одне з найбільш агресивних заходів по боротьбі з троллінгом, пише Engadget. Завдяки новій функції користувачі можуть дозволити відповідати на свої пости тільки згаданим в них людям або тим, кому вони своїм твітом відповідали. Якщо ж в твіті ніхто не згадується, залишити до нього реплай не зможе ніхто. Лайкати і ретвітити ж такі пости зможуть всі інші користувачі.

Читайте на ГК:Вражаючі фото: на Гаваях прокинувся найбільший у світі активний вулкан (ФОТО)

Компанія пожартувала про свою нову функцію, опублікувавши на своїй сторінці твіт з текстом «Залиш реплай, якщо існує щось краще [Твіттера]» - при цьому відповісти на нього не можна.

У Twitter пояснили, що тестована функція була розроблена для боротьби з троллінгом і утисків користувачів, проте вона може виявитися суперечливо - особливо якщо нею почнуть користуватися громадські діячі, підкреслюють в Twitter. Тому функція поки тільки проходить тести, і в найближчі дні велика частина користувачів все одно з нею не зіткнеться.

Читайте на ГК:Фінансовий гороскоп на грудень 2022: кого зі знаків Зодіаку чекають проблеми з грішми
Читайте на ГК:Прогнози щодо війни в Україні не справдилися: у США розпочали перевірки у розвідці та Міноборони
Читайте на ГК:У Латвії автобус з українськими військовими потрапив у ДТП: 26 людей травмувалося, водій загинув