1. Новини Закарпаття
  2. >

Huawei знову запустить видання старих смартфонів через санкції США

Huawei вже пішла цим шляхом і в середині травня оголосила про перевидання смартфона P30 Pro.

Huawei вже пішла цим шляхом і в середині травня оголосила про перевидання смартфона P30 Pro.

Коли адміністрація США вирішила продовжити санкції проти Huawei ще на рік, компанія почала шукати лазівки в законодавстві, щоб обійти заборону і знизити збиток від падіння продажів своєї продукції. Тепер Huawei може зайнятися перевиданням старих версій смартфонів, щоб продовжити користуватися програмним забезпеченням Google.

У законі про санкції йдеться, що китайський виробник не може використовувати ПЗ американського походження в своїх нових пристроях, проте про продукцію, яка вийшла на ринок до вступу санкцій в силу, там згадки немає. Таким чином, перевидаватися будуть ті версії, яких американські санкції раніше не торкнулися.

Читайте на ГК:Вони зможуть розмножуватися й мутувати: вічна мерзлота поступово тане, відкриваючи світові древніх істот

Huawei вже пішла цим шляхом і в середині травня оголосила про перевидання смартфона P30 Pro. Він повернеться на ринок у версії Huawei P30 Pro New Edition. Раніше подібним чином перевипустити Huawei P30 Lite. Всі оригінальні версії вийшли в березні 2019 року, а санкції США були введені в травні.

В оновленому Huawei P30 Pro New Edition буде 8 Гбайт оперативної пам'яті. Він буде включати накопичувач на 256 Гбайт. Смартфон буде працювати на Android 10 з фірмовою оболонкою EMUI. У версії-попереднику використовувалося ПО Android 9. Якщо попередній P30 Pro був флагманським і коштував $1125, то в новій редакції він буде коштувати вже $852. Смартфон вийде 3 червня.

Читайте на ГК:«Закон розповсюджуватиметься на всіх українців призовного віку за кордоном», — Адвокатка

Невідомо, чи допоможе цей крок утримати позиції виробника на ринку. Хоча Huawei багато чого домігся в плані апаратного забезпечення, втрата програмного забезпечення Google може вбити напрямок смартфонів за межами Китаю. Компанія вже чекає 20%-ве падіння продажів телефонів в 2020 році.

Читайте на ГК:Винахідлива жінка стежила за пересуванням поліцейських: у чому полягав хитрий план жінки?
Читайте на ГК:«Я вбив його, тому що хотів потрапити у в’язницю»: українця засудили на 17,5 років тюрми в Празі
Читайте на ГК:Катастрофа усього людства: оприлюднили страшні й маловідомі факти про Голокост