1. Новини Закарпаття
 2. >

Герої фільму про Кремнієву долину створили «Місце» для обміну ідей

Онлайн проект Місце стане свого роду коннектором, який з'єднає людей з ідеями, вміннями і тих, хто зможе в ці ідеї інвестувати.

Онлайн проект Місце стане свого роду коннектором, який з'єднає людей з ідеями, вміннями і тих, хто зможе в ці ідеї інвестувати.

23 квітня 2020 року Юрій Дудь випустив тригодинний фільм про Кремнієву долину. Без перебільшення можна сказати про те, що фільм викликав резонанс. Його подивилися більше 18 мільйонів людей, піднялася дискусія з приводу «переїжджати або НЕ переїжджати?», А учасники фільму отримали великий відгук від своєї поточної аудиторії і залучили нову. Що ж далі?

Вранці 13 травня Андрій Доронічев через свій інстаграм оголосив про створення онлайн-хаба Місце. Так само біля витоків проекту стоять Микола Давидов і Яна Бєлова.

Читайте на ГК:Винахідлива жінка стежила за пересуванням поліцейських: у чому полягав хитрий план жінки?

Доронічев так описує нове починання:

 

У чому, власне, користь?

 

   1. Доступність проектів
    Представники айті сектору і суміжних індустрій зможуть об'єднуватися не за прив'язкою до країни. Це робить і вас, і ваших потенційних колег більш мобільними. Щоб знайти (запропонувати) цікавий вам проект не треба їхати за тридев'ять земель
   2. Всі в одному місці
    Хочете розробити щось круте? Вам не потрібно буде витрачати місяці на пошук програмістів, девелоперів, графічних дизайнерів і так далі. Майданчик допоможе IT-професіоналам зі схожими ідеями об'єднуватися легко і швидко. Цей фактор має велике значення. Крутих програмістів багато, але так чи легко буде знайти людину, що хвора на ту ж ідеєю?
   3. Можливість працювати над чимось більшим
    Це буде не просто аутсорс проект. Крім айтішників, Місце приваблює інвесторів і менторів. Це допоможе пронести ваше починання від етапу ідеї до повної реалізації з виходом на ринок.
   4. Втілити ідею в життя
    Часто для «доведення до розуму» вам потрібен ще хтось. Наскільки б ви добре не кодили, наприклад, не завжди ви настільки ж добре розбираєтеся в просуванні продукту. І не завжди у вас є достатньо вільних грошей, щоб виростити ваш сайд-проект. З Місцем у вас набагато більше шансів довести розпочате до фінальної стадії.

Отже, ви маєте доступ до місця, яке дійсно глобальне, є аполітичним і сфокусовано лише на те, щоб зібрати воєдино однодумців. Через місяць можна буде відстежувати, як співіснує і обмінюється ідеями екосистема з менторів, програмістів, девелоперів, маркетологів і інвесторів.

Читайте на ГК:«Я вбив його, тому що хотів потрапити у в’язницю»: українця засудили на 17,5 років тюрми в Празі
Читайте на ГК:Катастрофа усього людства: оприлюднили страшні й маловідомі факти про Голокост
Читайте на ГК:Між собою розмовляли російською: двох жінок прийняли за українок та висадили з автобусу (ВІДЕО)