1. Новини Закарпаття
  2. >

У Google Chrome в тестовому режимі запущена нова функція блокування «важкої» реклами.

Мова йде про рекламу, яка важить більше 4 МБ і обробляється довше 60 секунд.

Мова йде про рекламу, яка важить більше 4 МБ і обробляється довше 60 секунд.

"Нещодавно ми виявили, що частина реклами споживає непропорційно велику частку ресурсів пристрою, і користувач про це не знає. Ці рекламні оголошення можуть виснажувати батарею, зменшувати час автономної роботи пристрою, навантажувати і без того навантажені мережі і коштувати грошей", - зазначено в блозі компанії.

Виходячи з цього, Chrome блокуватиме ресурсоємну рекламу. Коли розмір оголошення досягне встановленої браузером межі, користувач побачить повідомлення про помилку, що буде означати, що оголошення використовувало занадто багато ресурсів.

Читайте на ГК:YouTube Music повністю замінить Google Play Music

«Хоча тільки 0,3% рекламних оголошень сьогодні перевищують зазначені ліміти, на них припадає 27% загального рекламного трафіку», - підкреслили в Google.

Компанія планує протестувати нову функцію протягом кількох місяців, щоб у постачальників реклами був час внести необхідні зміни в свої оголошення. Рекламодавці можуть отримати доступ до звітів Chrome, щоб дізнатися, які оголошення заблокував браузер. Google планує впровадити функцію для всіх користувачів в серпні 2020 року.

У власників сайтів є чотири місяці на те, щоб привести рекламні оголошення у відповідність з новими вимогами.

Читайте на ГК:В Instagram зʼявився прямий конкурент TikTok
Читайте на ГК:YouTube видаляє датську музику
Читайте на ГК:"У заробітчан-нелегалів конфіскували майже 39 000 €": в Німеччині за липень затримали 136 українців