1. Новини Закарпаття
  2. >

Трамп продовжив санкції проти Huawei ще на рік

Раніше Huawei звинувачували також у багаторічному промисловому шпигунстві

Раніше Huawei звинувачували також у багаторічному промисловому шпигунстві

Президент США продовжив ще на один рік розпорядження, підписане в травні 2019 року, яке оголошує надзвичайну ситуацію в країні і забороняє американським компаніям використовувати обладнання телекомунікаційних фірм, що представляють загрозу національній безпеці. До цих компаній раніше віднесли китайські Huawei Technologies Co і ZTE Corp.

У наказі міститься посилання на Міжнародний закон про надзвичайні економічні повноваження, який дає президенту право регулювати правила торгівлі.

Міністерство торгівлі США тепер, як очікується, знову продовжить ліцензію, термін дії якої закінчується 15 травня. Вона дозволить деяким американським компаніям продовжувати вести справи з Huawei.

Читайте на ГК:Відома модель показала відверті фото в мокрому купальнику (ФОТО)

У березні Міністерство торгівлі США запросило у компаній коментарі з приводу того, чи слід продовжувати цю ліцензію, і наскільки серйозним буде для них шкода, якщо цього не зробити. Міністерство також поцікавилося витратами, пов'язаними з припиненням дії ліцензії.

Huawei, другий за величиною виробник смартфонів, також є великою компанією з виробництва телекомунікаційного обладнання, яка поставляє, в тому числі, обладнання для мереж 5G.

Читайте на ГК:Шість автокомпаній до 2040 року відмовляться від бензинових машин: підсумки кліматичного саміту

З моменту додавання Huawei в чорний список в травні 2019 року компанії дозволили купувати деякі товари американського виробництва, так як багато хто з її клієнтів використовують бездротові мережі компанії в сільській місцевості США. Однак в листопаді Федеральна комісія із зв'язку США назвала Huawei і ZTE загрожуючими національній безпеці країни, фактично заборонивши їх клієнтам в Сполучених Штатах використовувати державний фонд в розмірі $8,5 мільярда для закупівлі обладнання.

Взимку повідомлялося, що влада США звинуватила Huawei в можливості отримувати доступ до мереж своїх клієнтів-телекомунікаційних компаній. На думку американських чиновників, це можливо за допомогою бекдор, які китайський виробник залишає при розробці свого обладнання.

Читайте на ГК:Жертвами вибуху бензовозу в Сьєрра-Леоні стали 144 особи
Читайте на ГК:Жінка залізла у вольєр до лева і зізналась йому у коханні (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Вчені назвали популярний напій, що знижує тиск
загрузка...