1. Новини Закарпаття
  2. >

Apple підтвердила, що купила компанію NextVR

Це вже третя покупка Apple в цьому році NextVR - це платформа для трансляції спортивних змагань в режимі реального часу, музичних заходів та розваг, а також створення контенту в віртуальної реальності

Це вже третя покупка Apple в цьому році
NextVR - це платформа для трансляції спортивних змагань в режимі реального часу, музичних заходів та розваг, а також створення контенту в віртуальної реальності

Рішення від NextVR підтримувало такі пристрої і платформи віртуальної реальності, як: Samsung Gear VR, Google Daydream, PlayStation VR, Windows Mixed Reality, а також HTC Vive і Oculus Rift.

Читайте на ГК:На Марсі над вулканом знову з'явилася дивна хмара (ФОТО)

Apple не розкрила деталі поглинання NextVR. Але ще на початку квітня 2020 року, коли стало відомо про інтерес Apple до NextVR, в ЗМІ заявляли про суму в $100 млн. Це вже третя покупка Apple в цьому році. Раніше компанія поглинула Voysis (ірландський стартап, що спеціалізується на голосових технологіях) і Dark Sky. Представник Apple пояснив, що компанія час від часу купує невеликі технологічні компанії і, як правило, не обговорює ні з ким свої цілі або плани.

Раніше в кінці березня 2020 року стало відомо, що Apple працює над власними пристроями віртуальної реальності. Очікується, що в 2021 році буде представлена Apple SDK для VR, а в 2023 році Apple може випустити свій шолом віртуальної реальності. Нові пристрої віртуальної реальності вже мають кодові імена в компанії, наприклад, N301 і N421.

Читайте на ГК:Євросоюз планує залишити кордони закритими для ряду країн ще, як мінімум, на два тижні
Читайте на ГК:Відомо, в яких умовах космічні туристи будуть летіти в космос [ВІДЕО]
Читайте на ГК:Павло Дуров в черговий раз розкритикував роботу Apple