1. Новини Закарпаття
  2. >

Apple підтвердила, що купила компанію NextVR

Це вже третя покупка Apple в цьому році NextVR - це платформа для трансляції спортивних змагань в режимі реального часу, музичних заходів та розваг, а також створення контенту в віртуальної реальності

Це вже третя покупка Apple в цьому році
NextVR - це платформа для трансляції спортивних змагань в режимі реального часу, музичних заходів та розваг, а також створення контенту в віртуальної реальності

Рішення від NextVR підтримувало такі пристрої і платформи віртуальної реальності, як: Samsung Gear VR, Google Daydream, PlayStation VR, Windows Mixed Reality, а також HTC Vive і Oculus Rift.

Читайте на ГК:Гороскоп на 17 вересня 2021 — що обіцяють астрологи

Apple не розкрила деталі поглинання NextVR. Але ще на початку квітня 2020 року, коли стало відомо про інтерес Apple до NextVR, в ЗМІ заявляли про суму в $100 млн. Це вже третя покупка Apple в цьому році. Раніше компанія поглинула Voysis (ірландський стартап, що спеціалізується на голосових технологіях) і Dark Sky. Представник Apple пояснив, що компанія час від часу купує невеликі технологічні компанії і, як правило, не обговорює ні з ким свої цілі або плани.

Раніше в кінці березня 2020 року стало відомо, що Apple працює над власними пристроями віртуальної реальності. Очікується, що в 2021 році буде представлена Apple SDK для VR, а в 2023 році Apple може випустити свій шолом віртуальної реальності. Нові пристрої віртуальної реальності вже мають кодові імена в компанії, наприклад, N301 і N421.

Читайте на ГК:Відео дня: ведмедиця і ведмежа відібрали у дітей м'яч, щоб самим пограти в футбол (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Вчителька кинула роботу і розбагатіла на відвертих фото (ФОТО)
Читайте на ГК:SpaceX Ілона Маска відправила в космос перших туристів (ВІДЕО)
загрузка...