1. Новини Закарпаття
  2. >

Apple планує повернути всіх співробітників на роботу в офіс в найближчі тижні

Повернення людей в офіси буде поетапним

Повернення людей в офіси буде поетапним

У їх число увійдуть працівники штаб-квартири компанії Apple Park в Кремнієвій долині.

У деяких регіонах світу вже почався перший етап - співробітники, робота яких не передбачає «віддалену» - наприклад, розробники нової продукції - вже почали повертатися в офіси компанії. В кінці травня або початку червня це торкнеться і працівників основних офісів Apple в США.

Читайте на ГК:Twitter знову блокуватиме небажаний контент

На другому етапі компанія поверне на роботу ще більше людей - працівників філій Apple в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Остіні, Сан-Дієго і Боулдері. Остаточні терміни початку другого етапу ще можуть коригуватися з урахуванням обстановки і рішень місцевої влади, однак попередньо він запланований на липень.

Цього тижня старші менеджери компанії почнуть інформувати співробітників про те, на якому етапі вони мають повернутися в офіси. При цьому їм буде запропоновано працювати в офісі регулярно або протягом певних періодів в залежності від їх обов'язків, стверджують джерела.

Крім того, на цьому тижні компанія з Купертіно плануює відновити роботу своїх магазинів в деяких американських штатах - Айдахо, Алабамі, Алясці і Південної Каліфорнії. За межами США ж уже працюють магазини в Австралії, Австрії, Швейцарії, Південній Кореї і Німеччини.

Читайте на ГК:Вчені почали збірку найскладнішої споруди в історії
Читайте на ГК:Где взять онлайн кредит на карту или оформить кредит на карту без без проверки кредитной истории в Украине
Читайте на ГК:Как оформить кредит на карту срочно в Киеве и взять кредит на карту круглосуточно