1. Новини Закарпаття
  2. >

Співробітники Twitter залишаться працюватимуть вдома до кінця року

Співробітники компанії можуть взагалі не повертатися в офіси після закінчення пандемії

Співробітники компанії можуть взагалі не повертатися в офіси після закінчення пандемії

У травні 2020 року генеральний директор і засновник Twitter Джек Дорсі відправив всім співробітникам компанії по електронній пошті лист, в якому пояснив подальші робочі плани і рішення. У повідомленні було написано, що співробітники компанії можуть взагалі не повертатися в офіси після закінчення пандемії і продовжити віддалено працювати з дому, якщо у них є така можливість і бажання.

На початку березня 2020 року понад 5 тисяч співробітників Twitter перейшли на віддалену роботу. У компанії планують відкрити офіси для співробітників тільки у вересні 2020 року, якщо дозволить ситуація. До кінця 2020 року Twitter не буде проводити загальних корпоративних заходів з фізичною присутністю співробітників. У компанії також підтвердили, що заборона на ділові поїздки співробітників буде діяти ще деякий час.

Читайте на ГК:Відео дня: ведмедиця і ведмежа відібрали у дітей м'яч, щоб самим пограти в футбол (ВІДЕО)

Раніше на початку травня 2020 року Сундар Пічаї, голова Google, розповів співробітникам, що, швидше за все, компанія буде працювати віддалено весь 2020 рік.

Facebook теж заявила про схожий план. Хоча компанія і планує почати відкривати офіси з 6 липня. Але велика частина співробітників продовжить працювати з дому до кінця цього року. Поки що Facebook визначає, які саме співробітники повинні будуть повернутися на свої робочі місця в офіси.

Читайте на ГК:Вчителька кинула роботу і розбагатіла на відвертих фото (ФОТО)
Читайте на ГК:SpaceX Ілона Маска відправила в космос перших туристів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Єднання з природою": модель голяка прогулялася на природі (ФОТО)
загрузка...