1. Новини Закарпаття
  2. >

Google обʼєднає всі свої додатки для обміну повідомленнями

З травня 2020 року будь-який користувач з обліковим записом Google зможе безкоштовно створювати конференції за участю до 100 чоловік, які також повинні будуть мати обліковий запис.

З травня 2020 року будь-який користувач з обліковим записом Google зможе безкоштовно створювати конференції за участю до 100 чоловік, які також повинні будуть мати обліковий запис.

У жовтні минулого року Google призначила Хав'єра Сольтеро на пост віце-президента і генерального директора G Suite, яка управляє корпоративними сервісами Google Meet і Google Chat. Тепер Сольтеро доручили вести такі продукти для звичайних користувачів як Duo і додатки для Android-смартфонів.

Таким чином, цей крок об'єднує всі основні комунікаційні продукти Google під керівництвом Сольтеро. Сам топ-менеджер спростував плани по взаємної інтеграції різних сервісів.

Читайте на ГК:Ольга Куриленко здивувала фанатів відвертими фото в спокусливому бікіні (ФОТО)

«План як і раніше полягає в модернізації Hangouts в сторону Google Meet і Google Chat», - говорить він.

Сольтеро в своїй роботі приєднається до керівній команді Хіроші Локхаймера. Він займається продуктами під управлінням Android і Chrome OS. Локхаймер, зі свого боку, вважає, що є можливість краще інтегрувати програми Google в свої платформи - наприклад, Chrome OS може краще працювати з додатками G Suite. При цьому, однак, він зазначає, що має намір зберегти ці платформи відкритими і не прив'язаними до власних додатків Google.

Він також згоден з тим, що не має сенсу форсувати процес інтеграції. «Не завжди погано, коли є кілька програм з'єднання, якщо вони призначені для різних цілей», - каже Локхаймер.

За словами Сольтеро, користувачі просять спростити використання окремих сервісів, і основною метою об'єднання стануть саме такі кроки.

Читайте на ГК:"Ледь не з'їла палець": жінка виявила у гамбургері шокуючу знахідку (ФОТО)
Читайте на ГК:Гороскоп на 18 вересня 2021 — що обіцяють астрологи
Читайте на ГК:"На шпильках та в боді": Модель сексуально помила розкішний Ferrari (ВІДЕО)
загрузка...