1. Новини Закарпаття
  2. >

Співробітники Google працюватимуть віддалено до кінця року

Співробітники, яким потрібно повернутися в офіс, зможуть зробити це в червні-липні

Співробітники, яким потрібно повернутися в офіс, зможуть зробити це в червні-липні

Останні два місяці більшість «гуглерів» працювали з дому через поширення COVID-19. Кінець такого режиму роботи переносили кілька разів. Спочатку планували переходити назад в офіс в кінці квітня, потім - на початку травня. В останній раз датою було 1 червня. Але вчора Сундар Пічаї сказав співробітникам, що, швидше за все, Google буде працювати віддалено весь 2020 рік.

За даними The Information, СЕО Alphabet повідомив цю новину вчора на загальних зборах (зрозуміло, через відеочат). Гуглери, які можуть працювати з дому, будуть продовжувати сидіти вдома ще мінімум 7 місяців. Ті співробітники, яким потрібно повернутися в офіс, зможуть зробити це в червні-липні при дотриманні заходів безпеки.

Читайте на ГК:Гороскоп на 17 вересня 2021 — що обіцяють астрологи

Пічаї також повідомив, що, коли офіси компанії поступово почнуть відкриватися в червні, вони будуть розраховані на меншу кількість робочих, а планування змінять, щоб гарантувати, що люди не перебувають в тісному контакті один з одним.

Facebook вчора теж заявила про схожі плани. Компанія почне відкривати офіси з 6 липня, але велика частина співробітників продовжує працювати з дому до кінця року. Поки що Facebook визначає, які співробітники повинні будуть повернутися на робочі місця.

Читайте на ГК:Відео дня: ведмедиця і ведмежа відібрали у дітей м'яч, щоб самим пограти в футбол (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Вчителька кинула роботу і розбагатіла на відвертих фото (ФОТО)
Читайте на ГК:SpaceX Ілона Маска відправила в космос перших туристів (ВІДЕО)
загрузка...