1. Новини Закарпаття
  2. >

Співробітники Google працюватимуть віддалено до кінця року

Співробітники, яким потрібно повернутися в офіс, зможуть зробити це в червні-липні

Співробітники, яким потрібно повернутися в офіс, зможуть зробити це в червні-липні

Останні два місяці більшість «гуглерів» працювали з дому через поширення COVID-19. Кінець такого режиму роботи переносили кілька разів. Спочатку планували переходити назад в офіс в кінці квітня, потім - на початку травня. В останній раз датою було 1 червня. Але вчора Сундар Пічаї сказав співробітникам, що, швидше за все, Google буде працювати віддалено весь 2020 рік.

За даними The Information, СЕО Alphabet повідомив цю новину вчора на загальних зборах (зрозуміло, через відеочат). Гуглери, які можуть працювати з дому, будуть продовжувати сидіти вдома ще мінімум 7 місяців. Ті співробітники, яким потрібно повернутися в офіс, зможуть зробити це в червні-липні при дотриманні заходів безпеки.

Читайте на ГК:Війну в Україні завершить Трамп: польський Президент зробив гучну заяву

Пічаї також повідомив, що, коли офіси компанії поступово почнуть відкриватися в червні, вони будуть розраховані на меншу кількість робочих, а планування змінять, щоб гарантувати, що люди не перебувають в тісному контакті один з одним.

Facebook вчора теж заявила про схожі плани. Компанія почне відкривати офіси з 6 липня, але велика частина співробітників продовжує працювати з дому до кінця року. Поки що Facebook визначає, які співробітники повинні будуть повернутися на робочі місця.

Читайте на ГК:Вони зможуть розмножуватися й мутувати: вічна мерзлота поступово тане, відкриваючи світові древніх істот
Читайте на ГК:«Закон розповсюджуватиметься на всіх українців призовного віку за кордоном», — Адвокатка
Читайте на ГК:Винахідлива жінка стежила за пересуванням поліцейських: у чому полягав хитрий план жінки?