1. Новини Закарпаття
  2. >

Microsoft створює нову ліцензію Microsoft Office не для людей

Ця ліцензія дозволяє використання клієнтських додатків Office програмними модулями і службами або іншими системами для виконання певних процесів автоматизації.

Ця ліцензія дозволяє використання клієнтських додатків Office програмними модулями і службами або іншими системами для виконання певних процесів автоматизації.

На початку травня 2020 року Microsoft оновила «Умови для продуктів в рамках корпоративного ліцензування Microsoft». В англійській версії цього документа Microsoft додала нову форму ліцензії під назвою Unattended License.

Наприклад, при зборі та аналізі фінансових даних часто використовуються системи автоматизації. Фінансовий відділ щодня отримує рахунки, прикріплені до повідомлень електронної пошти Outlook. Але бухгалтерії великої компанії часто зручніше автоматизувати процес збору даних з рахунків-фактур, а також далі використовувати цю інформацію в своїй системі закупівель. В даному випадку ліцензію Unattended License в компанії буде необхідно активувати на кожній віртуальній машині, де відбувається автоматизована робота за певним сценарієм без оператора.

Фактично Microsoft вводить новий тип ліцензій для ботів і подібних систем, які зараз почали широко використовувати можливості Microsoft Office. Компанія не хоче втрачати доходи від таких не реальних користувачів, які активно використовують як хмарні, так і локальні продукти Microsoft для виконання своїх автоматичних завдань.

Читайте на ГК:Війну в Україні завершить Трамп: польський Президент зробив гучну заяву
Читайте на ГК:Вони зможуть розмножуватися й мутувати: вічна мерзлота поступово тане, відкриваючи світові древніх істот
Читайте на ГК:«Закон розповсюджуватиметься на всіх українців призовного віку за кордоном», — Адвокатка