1. Головна
  2. >
  3. ІТ і технології

Ринкова капіталізація Tesla Inc. досягла необхідного порога, щоб виплатити виконавчому директору Ілону Маску першу премію в розмірі близько $ 706 млн.

69

Перша виплата від Tesla - приємний подарунок для Ілона, у якого 4 травня 2020 року народився син (у 48-річного інженера і підприємця це шоста дитина)

Ринкова капіталізація Tesla Inc. досягла необхідного порога, щоб виплатити виконавчому директору Ілону Маску першу премію в розмірі близько $ 706 млн.

Ілон Маск отримує зарплату в Tesla не грошима, а бінарними опціонами. Бінарний опціон - екзотичний опціон, який в залежності від виконання обумовленого умови в обумовленому час або забезпечує фіксований розмір доходу (премію), або не приносить нічого.

5 травня 2020 року акції Tesla піднялися на 0,9% і закрилися на позначці $768,21. Завдяки цьому середня ринкова капіталізація Tesla за шість місяців перевищила $ 100 млрд на момент закриття торгів. Це був останній з чотирьох умов виконання бінарного опціону для Маска, пише Bloomberg.

Три інших умови:

  • середня кінцева ринкова вартість $100 млрд за 30 днів;
  • виручка $20 млрд;
  • прибуток $1,5 млрд до певних коригувань.

Всі вони були досягнуті раніше.

Повний компенсаційний пакет Маска - найбільша корпоративна угода в історії, коли-небудь укладена між генеральним директором і радою директорів компанії. Вона включає 20,3 мільйони бінарних опціонів, розділених на 12 траншів, які можуть принести Маску понад 50 мільярдів доларів, якщо будуть досягнуті всі цілі.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber