1. Новини Закарпаття
  2. >

Компанія Apple представила оновлений 13-дюймовий MacBook Pro

Від попереднього він відрізняється клавіатурою (відмовилися від проблемної Butterfly Keyboard, як раніше вже зробили в інших макбуков), CPU, графікою, а також варіантами обсягу RAM і SSD.

Від попереднього він відрізняється клавіатурою (відмовилися від проблемної Butterfly Keyboard, як раніше вже зробили в інших макбуков), CPU, графікою, а також варіантами обсягу RAM і SSD.

Оновили наступне:

  • З клавіатурою стався перехід до так званої «Magic Keyboard». У неї є фізична клавіша «Escape» (Touch Bar присутній, але не займає площу цієї клавіші), а клавіші стрілок розташовані Т-образно. У кількох попередніх поколінь була клавіатура Butterfly, яка викликала безліч нарікань через залипаючих клавіш і складності ремонту. Протягом декількох ітерацій в Apple намагалися виправити цю клавіатуру, але потім стали відходити від неї, і тепер цей процес дійшов до MacBook Pro 13 ''.
  • CPU оновили в частині випадків. У базового варіанту за $1299 залишаються процесори Intel Core восьмого покоління, як раніше, а ось в більш дорогих конфігураціях використовується десяте покоління.
  • Вбудована графіка Intel Iris Plus, за заявами компанії, забезпечує «до 80% більше продуктивності, ніж попереднє покоління».
  • Раніше варіанти обсягу SSD починалися від 128 гігабайт, тепер нижня планка стала складати 256 гігабайт. А якщо обсягу ні в одній зі стандартних конфігурацій недостатньо і хочеться якомога більший, тепер можна в кастомній конфігурації встановити SSD на 4 терабайти, доплативши за це додаткову тисячу доларів.
  • Об'єм оперативної пам'яті, як і раніше, починається з 8 гігабайт. Але раніше максимальним об'ємом для 13-дюймових Pro були 16 гігабайт, а тепер в кастомних конфігураціях можна довести це до 32.

На американському сайті Apple вже можна замовити новий пристрій.

Читайте на ГК:“Живі” черги скасували: через ажіотаж закордонні паспортні сервіси вжили заходів
Читайте на ГК:Жертви фактично душили самі себе: в Європі виявили ритуальні жертвоприношення (ФОТО)
Читайте на ГК:Кількасотметрові черги, ажіотаж і хаос: українці за кордоном масово “атакують“ паспортні столи