1. Новини Закарпаття
  2. >

Права на киберспортивні ліги Activision Blizzard обійшлися Google в 160 мільйонів доларів

За даними інсайдерів, сума угоди Google і Activision Blizzard оцінюється в 160 мільйонів доларів США протягом трьох років

За даними інсайдерів, сума угоди Google і Activision Blizzard оцінюється в 160 мільйонів доларів США протягом трьох років

Компанії домовилися про передачу прав пошуковому гігантові на кіберспортивний контент видавця в кінці 2019 року перед початком нового сезону Call of Duty League (CLD).

За словами неназваних джерел, угода стосувалась турнірів по Call of Duty, Overwatch і Hearthstone. Попередні домовленості на 90 мільйонів доларів за два роки мали відношення тільки до Overwatch League (OWL).

Activision Blizzard відмовляється коментувати ці дані. Інформації про те, скільки Google платить за права на кожну конкретну гру поки немає.

Джерела повідомляють, що угода включає значні бонуси при виконанні цільових показників і успішному продажу реклами, так що фінансування киберспортивних ліг в кінцевому підсумку може істотно зрости. Самі кіберспортмени і команди задоволені угодою і з задоволенням переходять на YouTube з Twitch.

В рамках угоди Google Cloud буде надавати послуги хмарних хостингів для облікових записів Activision Blizzard. Старший віце-президент Endeavour Стюарт Соу радий такому розвитку ситуації.

З точки зору макроринку, це важливий момент в історії кіберспорту. Вперше західний розробник ігор такого рівня уклав ексклюзивну угоду. Для YouTube це реальна заява про намір розширити вплив на зростаючий ринок.

Соу додав, що в технологічній війні між Amazon і Google ця угода є значущою як з точки зору кіберспорту, так і з точки зору хмарних сервісів, основним з яких є Amazon AWS.

Угода також ставить питання про те, чи втрачає Twitch домінуюче становище в киберспорті і іграх після відходу кількох великих стрімерів минулого року.

Читайте на ГК:Війну в Україні завершить Трамп: польський Президент зробив гучну заяву
Читайте на ГК:Вони зможуть розмножуватися й мутувати: вічна мерзлота поступово тане, відкриваючи світові древніх істот
Читайте на ГК:«Закон розповсюджуватиметься на всіх українців призовного віку за кордоном», — Адвокатка