1. Новини Закарпаття
  2. >

Valve оголосила, що припиняє підтримку своєї платформи віртуальної реальності SteamVR для macOS

В компанії фіксують зростання кількості користувачів

В компанії фіксують зростання кількості користувачів

Це сталося через три роки після того, як Apple анонсувала підтримку пристроїв і платформ віртуальної реальності для macOS на конференції розробників WWDC 2017. Саме тоді VR SDK від Valve, Unity і Unreal Engine почали ставати сумісними з Mac.

Valve пояснила, що за її даними в даний час близько 96% користувачів платформи Steam використовують Windows і Linux, а лише менше 4% користувачів працюють зі Steam з macOS. Також в компанії фіксують зростання кількості користувачів, так в березні 2020 року в Steam стало 100 млн активних користувачів, що на 10 млн більше, ніж було минулого року. Зараз близько 1.3% користувачів Steam використовують пристрої віртуальної реальності і платформу SteamVR. Тому розробники Valve вирішили сфокусувати свою увагу на Windows і Linux. До того ж, виявилося, що Linux надають перевагу розробники, і він також необхідний для розгортання віртуальних систем для вирішення спеціальних корпоративних або державних завдань.

Проте, користувачі macOS можуть працювати далі з платформою SteamVR, запускаючи її застосування в Windows через Parallels Desktop або VMware Fusion. Також в режимі бета-тестування користувачі macOS можуть використовувати застарілі версії збірок платформи SteamVR, в яких вже не буде нових оновлень.

Читайте на ГК:"Позувала на яхті": Демі Роуз показала "соковиті" сідниці в бікіні (ФОТО)
Читайте на ГК:У Німеччині чоловік застрелив касира заправки, який попросив надіти маску
Читайте на ГК:Кортні Кардаш’ян спокусила пікантними фото в бікіні на велику (ФОТО)
загрузка...