1. Новини Закарпаття
  2. >

Штучний Інтелект навчили створювати повноцінну музику та генерувати пісні

Компанія OpenAI представила Jukebox, систему штучного інтелекту з відкритим вихідним кодом, яка здатна генерувати повноцінні пісні з музикою, осмисленими текстами і вокалом.

Компанія OpenAI представила Jukebox, систему штучного інтелекту з відкритим вихідним кодом, яка здатна генерувати повноцінні пісні з музикою, осмисленими текстами і вокалом.

Дослідники навчили Jukebox на 1,2 млн музичних композицій практично у всіх жанрах. Тепер ШІ може створювати власні пісні, які нерідко схожі на твори тих виконавців, на яких він навчався. Jukebox вміє імітувати певний жанр музики і може відтворити стиль конкретного виконавця.

«Наші моделі можуть створювати пісні різних музичних жанрів, наприклад, рок, хіп-хоп і джаз. Вони можуть імітувати мелодію, ритм і звучання найрізноманітніших інструментів, а також вокал, який буде звучати разом з музикою ».

OpenAI працює над створенням музики вже кілька років. Попередня розробка компанії, MuseNet, була здатна створювати MIDI-треки, однак до Jukebox не було ШІ, який міг би писати пісні з повними вокальними партіями в різних жанрах.

Читайте на ГК:Чехія хоче привабити українців-заробітчан високими зарплатами: скільки пропонують?

«Ми поділилися Jukebox з декількома музикантами, і ці музиканти поки не можуть застосовувати його в їх творчому процесі», - вказують у компанії.

Деякі музиканти також вказують на те, що Jukebox може викликати проблеми з авторським правом.

Проте, розробники сподіваються, що в майбутньому Jukebox зможе не тільки імітувати композиції, але і створювати абсолютно нові треки, які будуть не відрізняються від робіт справжніх музикантів.

Поки що на написання однієї хвилини пісні Jukebox потрібно близько дев'яти годин.

Композиції, написані ІІ, можна прослухати тут.

Читайте на ГК:Роналду збив з ніг дівчину-стюарда на розминці (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Маск розповів, як пройшов перший туристичний політ у космос
Читайте на ГК:Гороскоп на 17 вересня 2021 — що обіцяють астрологи
загрузка...