1. Новини Закарпаття
  2. >

Zoom принесла вибачення за помилку після того, як стало відомо, що компанія потайки редактувала повідомлення в своєму блозі.

Компанія Zoom визнала, що у сервісі немає 300 млн щодня активних користувачів

Компанія Zoom визнала, що у сервісі немає 300 млн щодня активних користувачів

Як вказує The Verge, 22 квітня Zoom повідомила, що за день до того сервіс досяг показника більше 300 млн користувачів щодня. Пізніше ці дані були виправлені. Що вводить в оману, пост був відредагований 24 квітня - через день після того, як рекордні цифри Zoom стали відомі користувачам і ЗМІ. Після того, як The Verge звернулося в Zoom з проханням роз'яснити ситуацію, до посту в блозі додалося пояснення.

«Ми визнаємо помилку і пишаємося тим, що більше 300 млн учасників конференцій залишаються на зв'язку під час пандемії. У повідомленні в блозі від 22 квітня ми ненавмисно назвали цих учасників «користувачами». Коли ми зрозуміли цю помилку, ми змінили формулювання. Це був недогляд з нашого боку », - зазначила компанія в примітці.

Різниця між показниками «щоденний користувач» і «учасник конференції» значна, вказує The Verge. У другому випадку можуть кілька разів підраховуватись одні і ті ж користувачі, якщо, наприклад, вони беруть участь в конференціях не по одному разу на день. Підрахунок учасників конференції - простий, однак вводить в оману спосіб змусити платформу здаватися популярнішою, ніж вона є, зазначає The Verge.

Читайте на ГК:Вчителька кинула роботу і розбагатіла на відвертих фото (ФОТО)
Читайте на ГК:SpaceX Ілона Маска відправила в космос перших туристів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Єднання з природою": модель голяка прогулялася на природі (ФОТО)
загрузка...