1. Новини Закарпаття
  2. >

Apple полегшить розблокування iPhone для людей в масках

Нова функція буде призначена для тих, хто не хоче відключати Face ID повністю.

Нова функція буде призначена для тих, хто не хоче відключати Face ID повністю.

Apple випустила бета-версію програмного забезпечення для iPhone, яке пропонує більш простий спосіб розблокування без використання Face ID. Він призначається для тих користувачів, які ходять в масках і не хочуть знімати їх в громадських місцях.

Зараз, якщо власник смартфона носить маску, то йому доводиться знімати або піднімати її, щоб розблокувати iPhone за допомогою Face ID. В іншому випадку виникає невелика затримка перед тим, як телефон розуміє, що не може розпізнати обличчя і пропонує екран для введення пароля. Нова функція буде призначена для тих, хто не хоче відключати Face ID повністю.

У новому бета-коді iOS 13.5, який був випущений для тестування, Apple спрощує процес розблокування, переносячи поле пароля на головний екран. Все, що тепер потрібно зробити - це провести пальцем вгору, якщо ви носите маску, і тоді екран Face ID буде пропущено, а відразу з'явиться екран з полем для введення коду.

Функція покликана полегшити мобільні платежі на касі і інші дії, вироблені в громадських місцях.

Однак для тестування нової бета-версії знадобиться ще кілька тижнів.

Нова версія також включає в себе перший випуск нового програмного забезпечення від Apple, який полегшить створення додатків для повідомлення тих, хто контактував із зараженими коронавірусом.

Читайте на ГК:В дуже крихітному латексному костюмі: копія Меган Фокс знялася в пікантній фотосесії (ФОТО)
Читайте на ГК:Почули потужний звук “вибуху”: удар блискавки по літаку потрапив на камеру (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Моторошні скрипи, потріскування та дихання: вчені створили «звук» магнітного поля Землі (ВІДЕО)