1. Новини Закарпаття
  2. >

Screen Time в iOS не настільки безпечний, як розповідають

Цього разу восьмирічна дитина шляхом простих маніпуляцій змогла запустити перегляд роликів в YouTube, хоча це було заборонено в налаштуваннях Screen Time.

Цього разу восьмирічна дитина шляхом простих маніпуляцій змогла запустити перегляд роликів в YouTube, хоча це було заборонено в налаштуваннях Screen Time.

Використовувати в якості батьківського контролю функціонал Screen Time в iOS - це не дуже гарна ідея. Про це в кінці квітня 2020 року нагадали батькам користувачі Reddit і портал Hothardware. Цього разу восьмирічна дитина шляхом простих маніпуляцій змогла запустити перегляд роликів в YouTube, хоча це було заборонено в налаштуваннях Screen Time.

Screen Time з'явився в iOS 12, там є налаштування для режиму «відбою», установка лімітів на використання додатків, список обраних програм і можливість обмеження контенту.

Найчастіше багато батьків і в нових пристроях з iOS 13 використовують Screen Time в якості системи батьківського контролю, не замислюючись, що діти знають секрети, що дозволяють обійти деякі заборони в iOS. Саме це і сталося з користувачем Reddit, якому батьки також заблокували частину функцій в iPhone за допомогою Screen Time. Однак, його сестра спокійно дивилася відео в YouTube на своєму iPhone 6 з iOS 12.4.6, хоча на ньому теж батьки поставили обмеження за допомогою Screen Time. Виявилося, що восьмирічна дівчинка сама змогла знайти, як обійти блокування Screen Time через iMessage App Store і запустити необхідний їй сервіс. Також інші користувачі змогли повторити цю процедуру на iPhone SE і iPhone 11 Pro з iOS 13.4.1.

Раніше діти знаходили можливість обійти блокування в Screen Time за допомогою Apple Watch або видаляючи і переустановлюючи програми з App Store, які були заблоковані батьками.

Читайте на ГК:В дуже крихітному латексному костюмі: копія Меган Фокс знялася в пікантній фотосесії (ФОТО)
Читайте на ГК:Почули потужний звук “вибуху”: удар блискавки по літаку потрапив на камеру (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Моторошні скрипи, потріскування та дихання: вчені створили «звук» магнітного поля Землі (ВІДЕО)