1. Новини Закарпаття
  2. >

У 2020 році месенджер Telegram планує запустити групові відеодзвінки

Компанія повідомила про збільшення аудиторії.

Компанія повідомила про збільшення аудиторії.

За минулий рік щомісячна аудиторія Telegram зросла з 300 млн до 400 млн користувачів. Як повідомляє Павло Дуров в блозі Telegram, кожен день в месенджері реєструється як мінімум 1,5 млн нових користувачів. Через пандемію коронавірусу і масового переходу людей на віддалений режим роботи Telegram став найбільш завантаженим додатком в категорії соціальних мереж в більш ніж 20 країнах.

«Глобальна самоізоляція наголосила на необхідності надійного інструменту відеозв'язку. Відео дзвінки в 2020 році дуже схожі на обмін повідомленнями в 2013 році. Є програми, які або безпечні, або придатні для використання, але немає тих, які відповідають відразу двом цим вимогам. Ми хотіли б це виправити, і ми забезпечимо вам безпечні групові відеодзвінки в 2020 році», - пообіцяв творець Telegram. Точна дата додавання в месенджер нової функції поки не названа.

Нарешті, Telegram анонсував власну програму підтримки для творців освітніх тестів.

«В даний час два мільярди учнів не відвідують школи, і світ гостро потребує онлайн-інструменти навчання. Ми хотіли б зробити свій внесок у вирішення цієї проблеми за допомогою бази даних освітніх тестів з усіх предметів і рівнями. Для цього ми розподілимо € 400. 000 серед творців освітніх тестів».

Павло Дуров повідомив ще про декілька оновленнь. Зокрема, у версії Telegram для Android оновився дизайн меню і з'явилися анімовані ікони. Також в месенджері оновилася панель стікерів. Відтепер у користувачів Telegram з'явиться доступ до 20 тисяч стікерів, намальованих професійними художниками за останні п'ять років. Також користувачі Telegram для macOS тепер можуть отримати доступ до Shared Media прямо з вкладки профілю. Крім цього, у версії Telegram для MacOS з'явиться нова бічна панель папок з іконками.

Читайте на ГК:Війну в Україні завершить Трамп: польський Президент зробив гучну заяву
Читайте на ГК:Вони зможуть розмножуватися й мутувати: вічна мерзлота поступово тане, відкриваючи світові древніх істот
Читайте на ГК:«Закон розповсюджуватиметься на всіх українців призовного віку за кордоном», — Адвокатка