1. Новини Закарпаття
  2. >

Більше третини фрілансерів заявили про зменшення доходів під час пандемії коронавірусної інфекції

Ті, чиє становище під час режиму самоізоляції покращилося, заробляють в сферах кур'єрської доставки, на зборі металобрухту і продажу геймерского контенту.

Ті, чиє становище під час режиму самоізоляції покращилося, заробляють в сферах кур'єрської доставки, на зборі металобрухту і продажу геймерского контенту.

Багато хто намагається знайти нові джерела доходу. Про це повідомляє компанія Qiwi, яка організувала відповідне опитування.

Qiwi провела власне дослідження серед фрілансерів. За інформацією компанії, більше половини учасників опитування - 52% - відзначили зниження кількості клієнтів після введення режиму самоізоляції, причому 36% респондентів повідомили про значне зменшення числа замовників. У 29% фрілансерів обсяг клієнтської бази не змінився, у 19% кількість замовників навіть зросла.

Більше третини фрілансерів (36%) відзначили також скорочення доходів. Як пояснюють учасники опитування, що потрапили в цю категорію, причина падіння доходів - введення режиму самоізоляції, так як багато клієнтів залишаються вдома, їх запити обмежені, як і вільні кошти. У 23% респондентів доходи під час пандемії не змінилися, у 20% зросли. Ті, чиє становище під час режиму самоізоляції покращилося, заробляють в сферах кур'єрської доставки, на зборі металобрухту і продажу геймерского контенту.

Читайте на ГК:Гороскоп на 12 січня 2021 для всіх знаків Зодіаку

При цьому 59% фрілансерів намагаються знайти нові джерела доходу, 10% від цього числа вже вдалося це зробити.

У той же час, фрілансери бояться невизначеності, яку несе з собою пандемія. 19% переживає через можливе зменшення кількості клієнтів і замовлень. 15% побоюються того, що їх заощадження можуть закінчитися раніше, ніж дохід знову стане стабільним. 8% респондентів бояться втратити роботу. Тільки 11% учасників опитування бояться самої інфекції та небезпеки зараження. висловили занепокоєння через саму коронавирусну інфекцію та ризиків зараження.

22 квітня стало відомо, що карантин буде продовжений на території України (до 11 травня), Литви (до 11 травня) і Узбекистану (до 10 травня).

Читайте на ГК:Україна розширила перелік країн червоної зони
Читайте на ГК:До Землі наближається небезпечний астероїд - NASA
Читайте на ГК:У Чехії протестували проти локдауну
загрузка...