1. Головна
  2. >
  3. ІТ і технології

Розробники Minecraft стали партнерами ООН з боротьби проти COVID-19

101

Не має значення, в якій частині світу живуть гравці - вся планета охоплена коронавірусом

Розробники Minecraft стали партнерами ООН з боротьби проти COVID-19

Розробники гри-пісочниці Minecraft, компанія Mojang, стали партнерами Організації об'єднаних націй в боротьбі з коронавірусом COVID-19 і додадуть в свої соцмережі відеоролики з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я з миття рук і соціальному дистанціювання. Співпраця студії з ООН полягає в поширенні корисної інформації в період пандемії, повідомляється в блозі розробників.

У Mojang розповіли, що вважають поширення достовірної інформації про захворювання неймовірно важливим, так як завдяки цьому люди зможуть приймати обґрунтовані рішення, які, в свою чергу, зможуть врятувати життя. Тому в студії прийняли рішення почати співпрацю з ООН.

За словами розробників, протягом наступного тижня в соціальних мережах Minecraft з'являться три відео, в яких буде розказано про правильний спосіб миття рук і соціальному дистанціювання. Крім того, в офіційних спільнотах будуть опубліковані пости з інструкціями з охорони здоров'я, заснованими на рекомендаціях ВООЗ. Всі пости розробників, присвячені боротьбі з коронавірусом, з'являться в соцмережах під хештегом #BLOCKCOVID19 - в ньому є відсилання до механіки гри, в якій всі об'єкти складаються з кубічних блоків.

У блозі зазначається, що не має значення, в якій частині світу живуть гравці - вся планета охоплена коронавірусом - але важливо що окремі люди, спільноти і організації збираються разом, щоб впоратися із загальною бідою. Розробники окремо виділили працівників сфер охорони здоров'я та послуг, які допомагають суспільству функціонувати в умовах карантину.

З COVID-19 борються розробники і інших ігор - так, в Pokémon GO з'явиться нова функція віддалених рейдів. Спочатку гра передбачала саме вихід користувачів на вулицю, щоб більше рухатися і взаємодіяти з іншими гравцями. У ній представлені рейди, які спонукають людей працювати разом. Нова функція дозволить користувачам повноцінно грати в Pokémon GO, не виходячи з дому і тим самим зменшуючи можливість поширення коронавіруса.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber