1. Новини Закарпаття
  2. >

Розробники Minecraft стали партнерами ООН з боротьби проти COVID-19

Не має значення, в якій частині світу живуть гравці - вся планета охоплена коронавірусом

Не має значення, в якій частині світу живуть гравці - вся планета охоплена коронавірусом

Розробники гри-пісочниці Minecraft, компанія Mojang, стали партнерами Організації об'єднаних націй в боротьбі з коронавірусом COVID-19 і додадуть в свої соцмережі відеоролики з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я з миття рук і соціальному дистанціювання. Співпраця студії з ООН полягає в поширенні корисної інформації в період пандемії, повідомляється в блозі розробників.

У Mojang розповіли, що вважають поширення достовірної інформації про захворювання неймовірно важливим, так як завдяки цьому люди зможуть приймати обґрунтовані рішення, які, в свою чергу, зможуть врятувати життя. Тому в студії прийняли рішення почати співпрацю з ООН.

За словами розробників, протягом наступного тижня в соціальних мережах Minecraft з'являться три відео, в яких буде розказано про правильний спосіб миття рук і соціальному дистанціювання. Крім того, в офіційних спільнотах будуть опубліковані пости з інструкціями з охорони здоров'я, заснованими на рекомендаціях ВООЗ. Всі пости розробників, присвячені боротьбі з коронавірусом, з'являться в соцмережах під хештегом #BLOCKCOVID19 - в ньому є відсилання до механіки гри, в якій всі об'єкти складаються з кубічних блоків.

Читайте на ГК:Гороскоп на 17 вересня 2021 — що обіцяють астрологи

У блозі зазначається, що не має значення, в якій частині світу живуть гравці - вся планета охоплена коронавірусом - але важливо що окремі люди, спільноти і організації збираються разом, щоб впоратися із загальною бідою. Розробники окремо виділили працівників сфер охорони здоров'я та послуг, які допомагають суспільству функціонувати в умовах карантину.

З COVID-19 борються розробники і інших ігор - так, в Pokémon GO з'явиться нова функція віддалених рейдів. Спочатку гра передбачала саме вихід користувачів на вулицю, щоб більше рухатися і взаємодіяти з іншими гравцями. У ній представлені рейди, які спонукають людей працювати разом. Нова функція дозволить користувачам повноцінно грати в Pokémon GO, не виходячи з дому і тим самим зменшуючи можливість поширення коронавіруса.

Читайте на ГК:Відео дня: ведмедиця і ведмежа відібрали у дітей м'яч, щоб самим пограти в футбол (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Вчителька кинула роботу і розбагатіла на відвертих фото (ФОТО)
Читайте на ГК:SpaceX Ілона Маска відправила в космос перших туристів (ВІДЕО)
загрузка...