1. Новини Закарпаття
  2. >

Вийшла п'ята версія сервісу відеоконференцій Zoom

На додаток до шифрування Zoom дозволить адміністраторам облікових записів вибирати, який з його центрів зможе обробляти дані користувачів.

На додаток до шифрування Zoom дозволить адміністраторам облікових записів вибирати, який з його центрів зможе обробляти дані користувачів.

Вона отримала виправлення в системі безпеки, а також 256-бітове шифрування AES GCM.

Оновлення шифрування в Zoom 5.0 буде краще захищати дані при передачі - раніше сервіс використовував режим шифрування AES-ECB, який пропускав відеокадри для прослуховування. Функцію почнуть розгортати на всіх платформах з наступного тижня, а всю систему вона охопить 30 травня.

На додаток до шифрування Zoom дозволить адміністраторам облікових записів вибирати, який з його центрів зможе обробляти дані користувачів. Тобто, тепер можна вибирати, через який регіон світу будуть проходити дані ваших чатів.

Читайте на ГК:До посольства України в Іспанії надійшов "закривавлений пакунок", — МЗС

Функція «Зал очікування», коли учасники знаходяться в окремих віртуальних кімнатах для перевірки з боку організатора, буде включена за замовчуванням для облікових записів Pro з базовими правами і освітніх установ. Паролі для зборів, уже включені для більшості клієнтів, можуть мати різні рівні складності, що визначаються адміністраторами.

Інші зміни включають зміну призначеного для користувача інтерфейсу для групування функцій безпеки разом, а також поліпшені елементи управління хостом, що дозволяють організатору легко оперувати можливостями для учасників, наприклад, опцією перейменування. Для цього в рядку меню зборів ввели значок «Безпека».

У сервісі розробили нову структуру даних для об'єднання корпоративних контактів. Раніше Zoom викрили в тому, що функція угруповання корпоративних користувачів по доменному імені помилково додавала в контакти незнайомців і розкривала особисті дані тих.

Завантажити нову версію можна за посиланням zoom.com/download.

Читайте на ГК:Знаходиться під апаратами та не розмовляє: молода мама із Закарпаття в Чехії потрапила в біду
Читайте на ГК:Нібито дратував шум: жінка вимкнула кисневий апарат сусідки по палаті
Читайте на ГК:Ціль — деморалізація населення: відомо, навіщо Росія б'є по критичній інфраструктурі України, — Британська розвідка