1. Головна
  2. >
  3. ІТ і технології

З 24 квітня на GeForce Now НЕ буде доступу до ігор Microsoft Xbox Game Studios, Warner Bros. Interactive Entertainment, Codemasters і Klei Entertainment.

93

Чотири видавця приберуть свої ігри з бібліотеки хмарного сервісу Nvidia GeForce Now.

З 24 квітня на GeForce Now НЕ буде доступу до ігор Microsoft Xbox Game Studios, Warner Bros. Interactive Entertainment, Codemasters і Klei Entertainment.

Точного списку ігор, які покинуть платформу, поки немає, але, по всій видимості, серед них будуть Minecraft, Cuphead, серії Mortal Kombat, Hitman, LEGO, Middle-earth, DiRT, Batman: Arkham, F1 і Do not Starve.

Причини припинення співпраці також не називаються. Найімовірніше, видавці покинули платформу через закінчення дії безкоштовного пробного періоду, як вже зробили деякі інші компанії. У лютому, через тиждень після запуску GeForce Now, видавництво Activision Blizzard видалило з бібліотеки сервісу всі свої ігри, включаючи Call of Duty, Diablo, StarCraft і Overwatch. Пізніше Nvidia повідомила про те, що з каталогу GeForce Now зникли ігри видавця Bethesda (Dishonored, The Elder Scrolls V: Skyrim, DOOM, Prey і інші), крім Wolfenstein: Youngblood. 2K Games також видалила свої ігри на початку минулого місяця.

У Nvidia сподіваються, що в майбутньому видавці повернуться, а також пообіцяли, що будуть додавати нові ігри замість вилучених.

У Nvidia також відзначають, що платформа буде підтримувати 30 з 40 кращих ігор в Steam. Видавці Epic Games, Bungie, Bandai Namco і Ubisoft продовжать працювати з GeForce Now. Остання включила в бібліотеку платформи серії Assassin's Creed і Far Cry.

«Ubisoft повністю підтримує GeForce Now і забезпечить повний доступ до наших ігор для ПК з Ubisoft Store або будь-яких підтримуваних ігрових магазинів, - заявили в Ubisoft. - Ми вважаємо, що це передовий сервіс, який дає гравцям першокласний досвід з великою варіативністю, як і де грати в свої улюблені ігри ».

Хмарний сервіс GeForce Now дозволяє запускати сучасні ігри на ПК з низьким рівнем продуктивності, на медіаплеєра Shield TV і на пристроях Android. Крім того, скоро сервіс буде доступний на Chromebook. Крім іншого, GFN дозволяє користувачам включити ефекти трасування променів, які можуть відтворювати тільки преміальні відеокарти NVIDIA.

У лютому NVIDIA повідомляла, що понад мільйон гравців встановили пробну версію GeForce Now. Цифру в мільйон передплатників GeForce Now подолав менш ніж за три тижні (з урахуванням безкоштовного пробного періоду). Найпопулярнішими іграми стали Fortnite (Epic Games), League of Legends (Riot), Warframe (Digital Extremes) і World of Tanks (Wargaming).

Крім того, як раніше пообіцяли в Nvidia, одна з найбільш очікуваних ігор 2020 року Cyberpunk 2077 (CD Projekt) також з'явиться в сервісі, причому доступна вона буде вже в день випуску з підтримкою трасування променів. Всього ж в майбутньому бібліотека GeForce Now буде включати в себе більше 1500 ігор.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber