1. Новини Закарпаття
  2. >

Telegram просуває офіційні канали про коронавірус

Новий світ, який повинен народиться, буде краще, ніж той, який ми залишаємо позаду

Новий світ, який повинен народиться, буде краще, ніж той, який ми залишаємо позаду

У Telegram повідомили, що в рамках ініціативи по боротьбі з коронавірусом месенджер почав в особливому порядку перевіряти і просувати канали, які повідомляють офіційну інформацію про пандемію. За місяць було перевірено джерела в 17 країнах.

У список увійшли Куба, Німеччина, Гонконг, Індія, Італія, Ізраїль, Казахстан, Киргизія, Малайзія, Нігерія, Росія, Саудівська Аравія, Сінгапур, Іспанія, Того, Україна і Узбекистан. Він постійно оновлюється, ознайомитися з переліком можна на каналі Coronavirus Info.

«Хоча Telegram не надто відомий тим, хто співпрацює з урядовими чиновниками, ми вирішили зробити один виняток у всьому світі, щоб допомогти поширювати інформацію про вірус», - пояснила адміністрація месенджера.

Користувачам з кожної представленої країни Telegram розіслав повідомлення з посиланням на верифіковані канали міністерств охорони здоров'я.

«Ми можемо стати свідками цивілізаційного зрушення, який торкнеться покоління. Ми повинні забезпечити, щоб новий світ, який повинен народиться, був краще, ніж той, який ми залишаємо позаду. Це шанс для людей використовувати свій час в ізоляції, щоб створити кращу версію себе, і шанс для технологій довести свою цінність для людства», - зазначив засновник Telegram Павло Дуров.

Щоб допомогти користувачам відрізняти надійні джерела від підроблених новин, месенджер запустив спрощений процес перевірки. Користувачі можуть зв'язатися з @VerifyBot, щоб отримати значок верифікації для каналу, групи або бота. Представникам міністерств охорони здоров'я пропонують після верифікації зв'язатися з адміністрацією Telegram за адресою corona@telegram.org.

Також в Telegram додали маски. Набір медичних масок можна знайти в редакторі фотографій.

Читайте на ГК:Що віщують зірки: гороскоп на 3 листопада для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:В Instagram заблоковані тисячі акаунтів: відомо, що сталось
Читайте на ГК:Два судна з мігрантами на борту затонули в Егейському морі