1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Dodge Charger Daytona: раритетний автомобіль вартістю 200 тисяч доларів знайшли в Закарпатській Колочаві (ФОТО)

Dodge Charger Daytona випустили в далекому 1960 році всього в 503 примірниках, що говорить про те, що в Україні і справді вдалося знайти унікальний екземпляр.

Dodge Charger Daytona випустили в далекому 1960 році всього в 503 примірниках, що говорить про те, що в Україні і справді вдалося знайти унікальний екземпляр.

На території українського села на Закарпатті вдалося виявити унікальне авто Dodge Charger Daytona, про це пише видання Hyser.

Виявлення на території України старих, але розкішних автомобілів зовсім не в новинку. У Мережі постійно спливає інформація про знаходження дійсно цінних автомобілів, ціни на які перевищують тисячі доларів.

Часто виходить, що везунчики знаходять машини, але їм не вдається роздобути відомостей про його минуле, але цього разу дійсно став винятком з правил.

Перейдемо до конкретики і відзначимо, що унікальне авто знайшли в селищі Колочава, розміщений в Закарпатській області. Dodge Charger Daytona випустили в далекому 1960 році всього в 503 примірниках, що говорить про те, що в Україні і справді вдалося знайти унікальний екземпляр.

Якщо говорити про характеристики, які вражають навіть через 50 років, то відзначимо, що автомобіль оснастили справжнім 7,0-літровим монстром V8 Hemi, потужність якого передбачає 425 кінських сил.

Швидкість в 100 кілометрів автомобіль набирає всього за 5,5 секунд, а ось показники максимальної швидкості автомобіля перевищували 250 кілометрів на годину. Поза всякими сумнівами, перераховані вище цифри знову виправдовують той інтерес, який прикутий до автомобіля.

Автомобіль має досить цікавіше історії, адже на території України він виявився ще в 90-х роках минулого століття. Можливо, українець вирушив на заробітки в Канаду, де і придбав машину, а після привіз її в своє село.

По всій видимості, автомобіль вже в той момент потребував ремонту, але у власника могли бути відсутні гроші, час або бажання, а тому він, по суті кажучи, так і не зайнявся відновленням машини.

Потім власник прийняв рішення про переїзд в Італію, а автомобіль так і залишився припадати пилом у стінах гаража. Благо, за цей час його не пустили на металобрухт, а також він обзавівся новими господарями, у яких з'явилася можливість привести автомобіль в порядок і продати його за солідну суму, так як, за оцінками деяких експертів, вартість подібного автомобіля може перевищувати 250 тисяч доларів.

Читайте на ГК:Закарпатець збив на смерть 13-річну дівчинку (ФОТО)
Читайте на ГК:Серце крається від болю: сумна звістка охопила Закарпаття /ФОТО
Читайте на ГК:На Закарпатті затримали лісничого, який незаконно продавав ліс
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська