1. Новини Закарпаття
  2. >

Tor Project звільняє розробників через фінансові проблеми

Некомерційний фонд Tor Project існує тільки за рахунок спонсорських коштів

Некомерційний фонд Tor Project існує тільки за рахунок спонсорських коштів

17 квітня 2020 року в блозі некомерційного фонду Tor Project з'явилася публікація про те, що в зв'язку з фінансовими проблемами, в тому числі із-за кризи з пандемією COVID-19, який став останнім часом дуже серйозним ударом для багатьох некомерційних організацій і підприємств малого бізнесу, проекту довелося позбутися частини міжнародної команди розробників, які займалися розвитком Tor Browser і екосистемою Tor.

Таким чином, Tor Project залишають 13 розробників, які беруть безпосередню участь в проектах команди Core Tor. «Це великі розробники, які допомогли зробити Tor доступним для мільйонів людей по всьому світу. Нам довелося прийняти це важке рішення і розлучитися з ними », - заявили в Tor Project.

Читайте на ГК:Комп’ютерні ігри корисні для мозку: дослідження показало покращену уважність та пам’ять у дітей-геймерів

Некомерційний фонд Tor Project існує тільки за рахунок спонсорських коштів. Зараз велика частина компаній і користувачів, які підтримували проект багато років, намагаються розібратися зі своїми фінансовими проблемами. Тому Tor Project зіткнувся з ситуацією, коли залучених раніше коштів може вистачити на оплату праці тільки частини висококваліфікованих співробітників.

В даний час в основній команді Core Tor залишаються працевлаштованими 22 розробники, які продовжать повноцінно підтримувати існування проекту Tor і робити все можливе, щоб ця технологія залишалася доступною.

16 квітня 2020 року голова Alphabet Сундар Пічаї відправив лист співробітникам холдингу, в якому він заявив, що у зв'язку з пандемією і її впливом на світову економіку Alphabet довелося переглянути інвестиційний план на цей рік, зокрема, уповільнити темпи найму нових співробітників. Тепер програму найму скорегують і прийматимуть людей тільки за пріоритетними в даний момент напрямками роботи. До того ж прес-служба Google повідомила про продовження прийому на роботу лише співробітників для невеликого числа стратегічних областей, а також тих, хто був найнятий раніше, але ще не приступив до роботи.

Читайте на ГК:Світиться у темряві: вчені виявили найбільшу незвичну акулу (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Був другом і соратником: в Росії помер заступник Путіна
Читайте на ГК:Доставляв воду тисячам людей: під храмом археологи виявили гігантський тунель