1. Новини Закарпаття
  2. >

Apple збільшила термін життя аккумуляторів

Постійна підтримка заряду акумулятора на 100% - це рецепт для скорочення терміну служби акумулятора

Постійна підтримка заряду акумулятора на 100% - це рецепт для скорочення терміну служби акумулятора

Компанія Apple додала функцію контролю стану батареї MacBook Battery Health Management. Функція буде доступна в новій версії операційної системи macOS Catalina 10.15.5.

Нова функція допоможе збільшити термін служби акумулятора ноутбука за рахунок зниження швидкості його хімічного старіння. У компанії вважають, що більшого терміну служби можна досягти за рахунок того, що батарея не завжди буде заряджатися повністю.

Постійна підтримка заряду акумулятора на 100% - це рецепт для скорочення терміну служби акумулятора, стверджують в Apple. Відтепер ноутбук буде сам визначати, до якого рівня необхідно зарядити батарею, щоб оптимізувати роботу MacBook. Поки неясно, на якому рівні Battery Health Management буде зупиняти зарядку, проте в компанії обіцяють, що функція буде визначати стан акумулятора на основі історії зарядки з урахуванням температури нагріву. Таким чином, якщо ноутбук постійно підключений до зарядного пристрою під час роботи, після розрядки він буде заряджатися повільніше, ніж пристрої, які працюють автономно. При цьому термін роботи ноутбука від однієї зарядки може поменшати через обмеження ємності батареї.

Читайте на ГК:Війну в Україні завершить Трамп: польський Президент зробив гучну заяву

В Apple обіцяють, що нова функція буде працювати у фоновому режимі, а її вплив на продуктивність ноутбука і час автономної буде незначним. Проте, якщо користувачеві необхідно, щоб ноутбук працював від однієї зарядки максимально можливий час, функцію контролю за станом батареї можна буде відключити в налаштуваннях харчування через «Управління працездатністю батареї» в розділі «Економія енергії» MacOS Catalina 10.15.5.

Battery Health Management буде діяти на всіх MacBook, що підтримують Thunderbolt 3. Це MacBook Pro з 2016 року і моделі MacBook Air з 2018 року. Аналогічне рішення Apple впровадила в 2019 році для iPhone.

Остання версія macOS, Catalina, була випущена в жовтні. Оновлення викликало безліч претензій з боку користувачів і розробників. Зокрема, власники MacBook повідомляли на форумах Apple про те, що пристрої після поновлення відключаються і не реагують на команди. Також користувачі скаржилися на те, що оновлення вплинуло на підтримку SSH.

Читайте на ГК:Вони зможуть розмножуватися й мутувати: вічна мерзлота поступово тане, відкриваючи світові древніх істот
Читайте на ГК:«Закон розповсюджуватиметься на всіх українців призовного віку за кордоном», — Адвокатка
Читайте на ГК:Винахідлива жінка стежила за пересуванням поліцейських: у чому полягав хитрий план жінки?