1. Новини Закарпаття
  2. >

Valve та Sony підтримають інді-розробників

Зазначається, що інді-студії важливі для ігрового співтовариства

Зазначається, що інді-студії важливі для ігрового співтовариства

The Steam Game Festival: Summer Edition пройде з 9 до 14 червня цього року. У незалежних студій з'явиться можливість представити в Steam демоверсії проектів, які повинні вийти не пізніше літа 2021 року. Sony Interactive Entertainment і PlayStation намір створити фонд для підтримки інді-розробників, а також безкоштовно роздають ігри в рамках програми Play at home.

Для участі в третьому фестивалі Steam творці ігор повинні подати заявку до 24 квітня. Складання демоверсій Valve приймає до 15 травня. Учасники повинні бути зареєстровані в Steamworks, а їх проект - мати AppID і розташовуватися в розділі «Скоро вийде».

Valve поки не анонсувала список ігор майбутнього фестивалю.

Гравці отримають доступ до демоверсії ігор на час проведення заходу з 9 по 14 червня. Після закінчення фестивалю проекти пропадуть з бібліотеки Steam.

Читайте на ГК:“Живі” черги скасували: через ажіотаж закордонні паспортні сервіси вжили заходів

На дебютному фестивалі Steam, який пройшов в грудні минулого року, були представлені демоверсії 13 ігор. На наступному заході, що відбувся в березні цього року, геймери могли ознайомитися вже з 50 проектами інді-розробників.

Генеральний директор і президент Sony Interactive Entertainment Джим Райан заявив про те, що компанія виділила $10 млн на розвиток незалежних розробників. Він зазначив, що інді-студії важливі для ігрового співтовариства і SIE готові надати їм фінансову допомогу. Для цих цілей компанія заснувала фонд на час дії карантину. Однак поки невідомо, які саме компанії можуть розраховувати на підтримку.

Минулого місяця Google оголосила про запуск програми Stadia Makers. Компанія має намір залучити незалежні студії до розробки ігор для хмарної платформи Google Stadia. Програма реалізується спільно з Unity. Підтримку отримають розробники, які створюють ігри на Unity 2019.3 або на пізнішій версії. Умовою допомоги є випуск готового проекту до кінця 2021 року.

Компанія N3twork анонсувала створення фондів загальною сумою на $51 млн для підтримки інді-розробників мобільних ігор. «Пілотний фонд» на $1 млн виділятиме розробникам по $10 тис. На рекламу, а також буде виступати видавцем ігор і консультувати творців. У разі успіху буде запущений «Фонд зростання» на $50 млн. N3twork намір витрачати з нього до $1.5 щомісяця на допомогу в просуванні інді-ігор.

Читайте на ГК:Жертви фактично душили самі себе: в Європі виявили ритуальні жертвоприношення (ФОТО)
Читайте на ГК:Кількасотметрові черги, ажіотаж і хаос: українці за кордоном масово “атакують“ паспортні столи
Читайте на ГК:Ізраїль заявив, що готовий застосувати атомну зброю у відповідь на атаку Ірану: людство опинилося на порозі ядерної війни