1. Новини Закарпаття
  2. >

Блогер опублікував посібник зі зборки Nintendo Switch із запчастин через завищені ціни на консоль

Зібрати Switch власноруч - завдання не для людей зі слабкими нервами

Зібрати Switch власноруч - завдання не для людей зі слабкими нервами

Користувач Imgur з ніком Sarbaaz37 опублікував покрокове керівництво самостійної збірки консолі Nintendo Switch із запчастин. За його словами, йому довелося піти на це через різке зростання їх ціни на підтримку консолі.

Saarbaz37 повідомив, що вартість б/у консолі в Сіетлі зараз досягає 600 доларів, хоча до пандемії вона коливалася між 175 і 225 доларами на Ebay. При цьому загальна вартість деталей для Switch склала близько 200 доларів. У магазинах же нових Switch немає, і продавці не знають, коли буде наступна партія, стверджує Saarbaz37.

Блогер розповів, що йому довелося чекати запчастини близько місяця, а всього в списку їх 22. Він зазначає, що зібрати Switch власноруч - завдання не для людей зі слабкими нервами, при цьому потрібно строго слідувати рекомендаціям і з'єднувати тендітні деталі акуратно. Крім того, Saarbaz37 дає деякі корисні поради, які можуть підвищити продуктивність і довговічність консолі - зокрема, блогер пропонує очистити заводську термопасту і використовувати іншу, більш високої якості. Також він припустив, що власна операційна система консолі була встановлена на материнській платі, яка входить в список необхідних деталей, однак зауважив, що немає гарантії, що вона буде в разі замовлення у ненадійного продавця: «Я достатньо працював з програмним забезпеченням, щоб зрозуміти, що не хочу з ним працювати ».

За словами блогера, він не прагнув заощадити: «Я просто ненавиджу ідею купівлі пристроїв за завищеною ціною». Складність же самостійної збірки Saarbaz37 оцінив в сім балів з десяти, однак зазначив, що не може судити об'єктивно, наскільки це буде важко для новачка, оскільки вже десять років займається складанням комп'ютерів.

Читайте на ГК:Війну в Україні завершить Трамп: польський Президент зробив гучну заяву
Читайте на ГК:Вони зможуть розмножуватися й мутувати: вічна мерзлота поступово тане, відкриваючи світові древніх істот
Читайте на ГК:«Закон розповсюджуватиметься на всіх українців призовного віку за кордоном», — Адвокатка