1. Новини Закарпаття
  2. >

Apple представляє світовий індекс мобільності населення

Дані можуть допомогти місцевим органам влади та охорони здоров'я для моніторингу динаміки пересування населення

Дані можуть допомогти місцевим органам влади та охорони здоров'я для моніторингу динаміки пересування населення

Apple представила інструмент для аналізу мобільності населення міст і цілих регіонів з використанням агрегованих навігаційних даних з карт Apple Maps.

Ці дані можуть допомогти місцевим органам влади та охорони здоров'я, так як вони показують динаміку використання громадського транспорту, піших прогулянок і місця комунікації на окремо взятій території. Інформацію з Mobility Reports можна скачати у форматі CSV, щоб використовувати для аналітики.

Карти не пов'язують дані про мобільність з ID користувача, а компанія не відстежує історію відвідувань конкретної людини.

Читайте на ГК:Що віщують зірки: гороскоп на 3 листопада для всіх знаків Зодіаку

Ресурс демонструє тенденції мобільності для великих міст і 63 країн або регіонів. Інформація генерується шляхом підрахунку кількості запитів, зроблених в Apple Maps для вибудовування маршруту. Потім ці набори даних порівнюються, щоб відобразити зміну кількості людей, які їздять, ходять або користуються громадським транспортом по всьому світу. Доступність даних в певному місті, країні або регіоні залежить від ряду факторів, включаючи мінімальні порогові значення для запитів за день, пояснює корпорація.

В Apple нагадали, що останні оновлення програм і послуг націлені на те, щоб користувачі швидко і просто знаходили потрібну їм інформацію за допомогою Siri і Apple Maps. Siri Audio Briefs для COVID-19 допомагає клієнтам отримувати останні новини про пандемію за допомогою коротких підкастів від перевірених постачальників новин. Siri також може надати рекомендації та ресурси у відповідь на запит: «Як дізнатися, чи є у мене коронавірус?». В Apple Maps продукти, доставка їжі і медичні послуги мають пріоритет при ближньому пошуку, а в App Store доступна колекція додатків телемедицини.

Раніше Apple і Google оголосили про партнерство в глобальному проекті з розробки загальної допоміжної платформи для боротьби з поширенням коронавірусу і подібних захворювань в майбутньому.

Читайте на ГК:В Instagram заблоковані тисячі акаунтів: відомо, що сталось
Читайте на ГК:Два судна з мігрантами на борту затонули в Егейському морі
Читайте на ГК:Жінка відрізала голову подрузі, а на її спадок планувала зробити ремонт (ФОТО)