1. Новини Закарпаття
  2. >

Google знизить якість камер Nest

Нові налаштування вступлять в силу в протягом декількох днів

Нові налаштування вступлять в силу в протягом декількох днів

Компанія Google тимчасово знизила якість запису камер Google Nest, щоб знизити трафік під час пандемії коронавірусу. Камери Nest використовуються в багатьох країнах для домашнього відеоспостереження. Нові налаштування вступлять в силу в протягом декількох днів.

Як повідомила Google в листі користувачам, компанія змінила стандартні налаштування запису відео з «оптимальної якості» на режим «економії інтернет-ресурсів», щоб обмежити пропускну здатність кожної камери. Зміни знизять якість відео, але при цьому зменшать обсяг переданого трафіку. Нові налаштування вступлять в силу в протягом декількох днів, і всі користувачі, у яких є камери Nest, отримають відповідні повідомлення.

Як пише TechCrunch, хоча камери Nest не потребують високої пропускної здатності, вони, тим не менш, передають великий обсяг даних. Наприклад, трафік Nest Cam IQ складає приблизно 400 Гб в місяць при високій якості відео. Зміна налаштувань до середньої якості дозволить зменшити цей обсяг до 300 Гб. Google пояснює своє рішення тим, що зараз, коли багато людей змушені залишатися вдома, вони більше часу проводять в інтернеті, що призвело до серйозного зростання трафіку. У компанії побоюються, що перевантаженість мереж може перешкодити роботі соціальних і екстрених служб.

Читайте на ГК:Довів росіян до сказу: російський блогер Даня Мілохін втік до США і заспівав гімн України

Google змінює також швидкість інтервалу обертання об'єктива камери і зменшує здатність фотографій на Nest Hub, Nest Hub Max, Chromecast і сумісних пристроях з підтримкою Cast. У той же час в компанії пообіцяли, що колишні налаштування пристроїв будуть відновлені до колишнього стану, «коли інтернет-ресурси стануть менш навантаженими».

Представник Google повідомив в коментарі TechCrunch, що, хоча налаштування будуть змінені за замовчуванням, у користувачів залишиться можливість вручну повернути свої камери до їх максимальних налаштувань, якщо вони вважатимуть це за необхідне. Обмежувати якість відеозаписів компанія поки не планує.

В кінці березня агентство Bloomberg повідомляло про те, що інтернет-трафік в європейських країнах різко зріс. За даними Bloomberg, користувачі стали проводити на 20% більше часу на стрімінгових сервісах, а в деяких країнах, наприклад, в Іспанії та Австрії, цей показник перевищив 40%.

Читайте на ГК:Що віщують зірки: гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Рік Чорного Водяного Кролика: гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 2023 рік
Читайте на ГК:"Антитерористична повітряна операція": Туреччина атакувала бази у Сирії та в Іраку – ЗМІ