1. Новини Закарпаття
  2. >

"Яндекс" показує розміри черг в деяких супермаркетах Москви та Санкт-Петербурга

«Яндекс» почав публікувати індекс самоізоляції населення на рівні російських міст

«Яндекс» почав публікувати індекс самоізоляції населення на рівні російських міст

У сервісі «Яндекс.Карти» з'явилася можливість дізнатися розмір черг в деяких супермаркетах Москви і Санкт-Петербурга. Це зроблено для того, щоб користувачі змогли оцінити можливість походу в той магазин, де можна дотримуватися соціальну дистанцію, особливо стоячи перед завантаженими касами.

В даний час до цього проекту підключилися 169 супермаркетів продуктової мережі «Азбука смаку» і 55 магазинів мережі «Перекресток» в Москві і Санкт-Петербурзі. Також незабаром «Яндекс.Карти» будуть показувати розміри черг в 400 філіях «Альфа-банку».

Причому актуальні дані про наявність черг в «Яндексі» отримують від партнерів проекту в реальному часі. Організації самі фіксують їх наявність за допомогою внутрішніх систем, наприклад, спеціальних датчиків на вході або електронній черзі. Далі сервіс «Яндекс.Карти» усереднює отримані дані, перетворюючи їх в три варіанти - «немає черги», «невелика черга» і «велика черга», які користувач може побачити поки що тільки в веб-версії сервісу. За інформацією прес-служби «Яндекса», скоро очікується поява цього функціоналу та в мобільному додатку «Яндекс.Карти».

Читайте на ГК:Війну в Україні завершить Трамп: польський Президент зробив гучну заяву

Організаціям, які хочуть передавати дані для цього сервісу «Яндекс» пропонує заповнити спеціальну форму.

Згідно з даними журналу Forbes, в «Яндексі» планують значно розширити перелік організацій, які зможуть за допомогою цієї нової опції мінімізувати скупчення людей, наприклад, туди будуть додані аптеки та інші соціально-значимі організації, при наявності технічної можливості передавати потрібну інформацію про черги.

До того ж всі організації, які передають дані про черги в «Яндекс.Карти», будуть виділятися спеціальної іконкою і з'являться в розділі «Коронавірус» сервісу «Яндекс.Карти».

В кінці березня 2020 року «Яндекс» почав публікувати індекс самоізоляції населення на рівні російських міст, який розраховується за шкалою від нуля (мінімальна) до п'яти (максимальний).

Читайте на ГК:Вони зможуть розмножуватися й мутувати: вічна мерзлота поступово тане, відкриваючи світові древніх істот
Читайте на ГК:«Закон розповсюджуватиметься на всіх українців призовного віку за кордоном», — Адвокатка
Читайте на ГК:Винахідлива жінка стежила за пересуванням поліцейських: у чому полягав хитрий план жінки?