1. Новини Закарпаття
  2. >

Тепер можна буде переносити файли з вашого Samsung на Windows 10

За один раз можна буде перенести не більше 512 Мегабайт

За один раз можна буде перенести не більше 512 Мегабайт

В останній збірці Windows 10 Insider Preview з'явилася підтримка спрощеної передачі файлів між ПК і смартфоном Samsung, пише SamMobile. Це стало можливим завдяки оновленому додатку «Ваш телефон».

Раніше Microsoft вже представила підставила можливість кроссплатформенного перенесення файлів між пристроями Galaxy і комп'ютерами під управлінням Windows. Стверджується, що користувачі зможуть передавати всі типи файлів, однак є й обмеження - за один раз можна перенести не більше 100 файлів і обсяг кожного з них не може перевищувати 512 Мбайт.

Нова функція працює на всіх пристроях з сімейства Galaxy, що мають підтримку додатка Link to Windows версії 1.5 і пізніших. Поки вона доступна тільки учасникам програми Windows Insider. Для передачі файлів користувачам необхідно використати програми «Ваш телефон» і перейти у вкладку «Телефон». Для передачі файлів можна вибирати їх через галерею або через додаток «Мої файли». Смартфон в цей час повинен бути підключений до тієї ж Wi-Fi мережі, що і комп'ютер. Цим способом можна передавати файли як зі смартфона на ПК, так і в зворотному порядку.

Microsoft обіцяє додати нову функцію в наступну загальну збірку Windows 10.

Читайте на ГК:Війну в Україні завершить Трамп: польський Президент зробив гучну заяву
Читайте на ГК:Вони зможуть розмножуватися й мутувати: вічна мерзлота поступово тане, відкриваючи світові древніх істот
Читайте на ГК:«Закон розповсюджуватиметься на всіх українців призовного віку за кордоном», — Адвокатка