1. Новини Закарпаття
  2. >

"Довічна" підписка Google Play Music 2014 тепер стане недійсною

Google скорочує свій персонал і автоматизує багато процесів в період пандемії

Google скорочує свій персонал і автоматизує багато процесів в період пандемії

Користувачі, які отримали «вічну» підписку на Google Play Music в 2014 році або пізніше, стали повідомляти про те, що компанія скасовує її. Відновити підписку вдавалося тільки за прямим зверненням на підтримку.

Один з користувачів зазначив, що його підписку на Google Play / YouTube Premium відновили, але за новим тарифом - 9,99 доларів США в місяць замість 9,99 австралійських доларів.

Після скасування підписки користувач зв'язався зі своїм банком, але з'ясувалося, що Google не зажадав платіж. Після декількох спроб зв'язатися з самою компанією він отримав електронного листа, в якому говорилося про скасування підписки. В результаті користувач зв'язався зі службою підтримки Google через зворотну форму в цьому листі, після чого підписку відновили.

Читайте на ГК:«Я вбив його, тому що хотів потрапити у в’язницю»: українця засудили на 17,5 років тюрми в Празі

Інший користувач також отримав лист з оповіщенням про скасування підписки, а також з інформацією про те, що Google спробує обробити платіж ще раз для відновлення доступу до неї.

Хтось отримав інформаційний лист, в якому було сказано, що підписку скасували ще в 2013 році. У підсумку підтримка Google визнала факт збою.

Як припустили користувачі, помилки в обробці платежів і подібного роду збої можуть бути викликані тим, що Google скорочує свій персонал і автоматизує багато процесів в період пандемії.

Деякі ж підозрюють, що таким чином компанія хоче перевести користувачів на YouTube Music. Побічно це підтверджує те, що після звернення в службу підтримки багатьом пропонували підписатися на музику в YouTube за вищою ціною і без довічного продовження. Сервіс був представлений два роки тому, але поки так і не зміг замінити Google Play Music. Незважаючи на те, що Google додав персоналізовані плейлисти, підтримку завантаження своєї музики, відтворення без пауз і інші опції, користувачі як і раніше не поспішають з переходом на сервіс через рекламу.

Згідно із зібраними даними за скаргами, проблема зачіпає передплатників з датами продовження підписки між 1 і 12 квітня, так як 13-го числа Google вимкнув функцію її автоскасування.

Читайте на ГК:Катастрофа усього людства: оприлюднили страшні й маловідомі факти про Голокост
Читайте на ГК:Між собою розмовляли російською: двох жінок прийняли за українок та висадили з автобусу (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Відео набрало мільйони переглядів: мережею вірусяться моторошні кадри згенеровані ШІ (ВІДЕО)