1. Новини Закарпаття
  2. >

Apple представила захисні маски та інструкцію з їх використання

Відомі компанії почали рорзробку мед обладнання

Відомі компанії почали рорзробку мед обладнання

Apple опублікувала рекомендації для працівників охорони здоров'я, які допоможуть використовувати нові захисні маски, вироблені компанією. Ці прості пластикові пристрої призначені для додаткового захисту медиків, які борються з пандемією COVID-19.

Раніше генеральний директор Apple Тім Кук оголосив, що компанія почала «Загальноорганізаційну роботу, яка об'єднує дизайнерів, інженерів, операторів, пакувальників і постачальників для розробки, виробництва і постачання захисних масок для працівників охорони здоров'я».

Маски поставляються в складеному вигляді в коробках по 100 штук, і їм необхідна збірка. Вказівки досить прості. Згідно з інструкцією, потрібно з'єднати пластикову стрічку для чола та прозору пластикову маску з силіконовою стрічкою.

Читайте на ГК:Війну в Україні завершить Трамп: польський Президент зробив гучну заяву

До інструкції додається відео, яке показує, як правильно збирати і надягати маски.

Щиток можна використовувати повторно після попереднього очищення. Сумісність з очисниками оцінили так: 70% - етанол, 70% - ізопропіловий спирт, 6% - відбілювач (але може залишати сліди), 3% - перекис водню. Крім того, необхідно уникати впливу високих температур.

Продукцію Apple вже доставили медичним працівникам в Санта-Кларі, штат Каліфорнія. Компанія планує відвантажити 1 млн щитків до кінця тижня і ще 1 млн наступного тижня.

Раніше медобладнання почали виробляти інші непрофільні компанії і корпорації, в тому числі SpaceX, Ford, Tesla і GM. Медикам допомагають і добровольці, які організували виробництво витратних матеріалів, наприклад, 3D-друк деталей лицьових щитків.

В Razer оголосили, що частина виробничих ліній компанії, задіяних у виробництві ігрових комп'ютерних периферійних пристроїв, переведені на випуск захисних масок. Планується випустити не менше одного мільйона масок і безкоштовно надати їх різним установам охорони здоров'я у всьому світі.

Читайте на ГК:Вони зможуть розмножуватися й мутувати: вічна мерзлота поступово тане, відкриваючи світові древніх істот
Читайте на ГК:«Закон розповсюджуватиметься на всіх українців призовного віку за кордоном», — Адвокатка
Читайте на ГК:Винахідлива жінка стежила за пересуванням поліцейських: у чому полягав хитрий план жінки?
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська