1. Новини Закарпаття
  2. >

Учні США не відвідують онлайн заняття

В Америці помітили низьку активність учнів на дистанційному навчанні

В Америці помітили низьку активність учнів на дистанційному навчанні

Переважна більшість навчальних закладів в США закрита на карантин через пандемію коронавірусу COVID-19, і заняття в них проводяться дистанційно. Однак, за словами вчителів, більше половини учнів пропускають вилучені заняття, пише газета The New York Times.

Особливо помітна відсутність учнів на уроках у школах, де в основному навчаються діти з сімей з низьким рівнем доходу - у них можуть просто бути відсутнім ПК та інтернет. Вчителі відзначають, що деякі учні та їх батьки повністю припинили всі контакти зі школами. Це викликає стурбованість серед викладачів, оскільки через низьку успішність у школах можуть оголосити про проведення додаткових занять влітку.

Так, минулого тижня повідомлялося, що в Лос-Анджелесі близько 15 тисяч школярів взагалі не відвідують онлайн-заняття, і ще 40 тисяч регулярно їх пропускають. Це близько третини всіх учнів в місті. Подібні проблеми стоять також перед школами в сільській місцевості, оскільки багато хто з учнів живуть у віддалених районах, що не обслуговуються інтернет-провайдерами. У Клівленді після закриття шкіл вчителі спробували першими в країні перевести навчання в онлайн - спочатку їм вдалося залучити тільки 60% учнів та їхніх родин, згодом же це число досягло 87%, що, втім, теж неідеальний результат, каже директор Ради шкіл Клівленда Ерік Гордон.

Читайте на ГК:Два літаки зіткнулися прямо в повітрі — обидва екіпажі загинули /ВІДЕО, ПОДРОБИЦІ

Тітілайо Алуко, ученьсередньої школи в Нью-Йорку розповіла газеті, що не може безперешкодно продовжувати навчання онлайн. У неї є ноутбук, виданий органами влади, проте у неї вдома в Бронксі немає Wi-Fi, оскільки сім'я не може оплачувати інтернет. Для деяких занять Алуко використовує смартфон, щоб брати участь у відеоконференціях і висилати зроблені домашні завдання, однак часто цього недостатньо. «Мені потрібен контакт з учителями, які мене знають і можуть допомогти, якщо у мене будуть проблеми. Зараз я боюся за своє майбутнє », - каже Алуко.

Перспектива незавершеного через карантин навчання може стати серйозною проблемою, стверджує виконавчий директор Ради шкіл великих міст Майкл Кассерлі. За його словами, масштаби цієї проблеми величезні, і для її вирішення потрібно проробити колосальну кількість роботи. Вчителі відзначають, що подібного нинішній ситуації прецеденту ще не було - США переживали стихійні лиха, як ураган Катрін або лісові пожежі в Каліфорнії, проте всі вони були обмежені локальними масштабами. Тепер же пандемія коронавірусу торкнулася кожного штату, і органи влади наказали або рекомендували закрити школи до кінця навчального року.

Читайте на ГК:Що віщують зірки: гороскоп на 13 листопада для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Астрологи назвали знаки Зодіаку, на яких чекають випробування долі у листопаді
Читайте на ГК:У Польщі затримали українця: перевозив нелегалів та душив поліцейського в Німеччині (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська