1. Новини Закарпаття
  2. >

WhatsApp прийняв нове рішення для запобігання поширенню фейків про COVID-19

Тепер пересилати повідомлення можна буде меншій кількості контактів

Тепер пересилати повідомлення можна буде меншій кількості контактів

Месенджер WhatsApp оголосив, що тепер користувачі зможуть пересилати популярні повідомлення тільки одній людині за раз. При цьому до популярних віднесли повідомлення, які відправляються через ланцюжок п'яти і більше людей. Така міра прийнята для обмеження поширення фейків про пандемію коронавіруса.

Як відзначили в WhatsApp, пересиланням повідомлень часто користуються для поширення корисної інформації або мемів, а іноді і для організації акцій підтримки медпрацівників, які борються з COVID-19. Проте, захід визнали необхідним в існуючих умовах.

«Багато користувачів стурбовані цим фактом, оскільки це може сприяти поширенню дезінформації. Ми вважаємо, що поширення таких повідомлень необхідно уповільнити, щоб WhatsApp і далі залишався сервісом для особистого спілкування», - говорить компанія.

Читайте на ГК:Війну в Україні завершить Трамп: польський Президент зробив гучну заяву

Нововведення розгорнуто для користувачів по всьому світу.

Раніше в WhatsApp можна було переслати одне повідомлення відразу 256 контактам зі свого списку. Однак з 2018 року месенджер вирішив впровадити обмеження після низки скандалів в Індії, коли додаток звинуватили в підбурюванні до насильства через масову пересилання недостовірної інформації. У 2019 WhatsApp дозволив пересилати одне і теж повідомленя тільки п'ять разів. Мессенджер відзвітував про те, що цей крок дозволив скоротити обсяг пересилання в глобальному масштабі на 25%. Оскільки наскрізне шифрування в WhatsApp не дозволяє адміністрації та співробітникам месенджера читати вміст повідомлення, для оцінки його поширення використовуються метадані.

Читайте на ГК:Вони зможуть розмножуватися й мутувати: вічна мерзлота поступово тане, відкриваючи світові древніх істот
Читайте на ГК:«Закон розповсюджуватиметься на всіх українців призовного віку за кордоном», — Адвокатка
Читайте на ГК:Винахідлива жінка стежила за пересуванням поліцейських: у чому полягав хитрий план жінки?
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська