1. Новини Закарпаття
  2. >

Tesla оприлюднила ШВЛ, зібраного з автозапчастин

Компанія виклала відео, в якому представлений прототип

Компанія виклала відео, в якому представлений прототип

Автомобільна компанія Tesla представила прототип апарату штучної вентиляції легенів, який повністю зібраний із запчастин до електромобілів корпорації. Відео з прототипом опубліковано на Youtube-каналі Tesla.

У відеоролику інженери компанії показують, як працює апарат і його складові частини. Основою стали деталі з системи вентиляції та кондиціонування автомобіля, а також центральний комп'ютер і екран - їх взяли у Tesla Model 3, на відео вони позначені помаранчевим кольором. Крім того, деякі компоненти були запозичені у Tesla Model S.

За словами інженера Tesla Джозефа Мардалла, компанія використовує тільки запчастини, які добре знайомі проектувальникам і в надійності яких вони впевнені. Такі деталі доступні інженерам у великому обсязі і з ними можна швидко працювати, пояснив Мардалл.

У Tesla відзначають, що, незважаючи на працездатність прототипу, до масового виробництва апарату може пройти досить багато часу.

Апарати штучної вентиляції легенів призначені для примусової подачі повітря в легені і широко застосовуються при лікуванні коронавірусу COVID-19. 24 березня глава Tesla Ілон Маск написав в твіттері, що придбав 1255 апаратів штучної вентиляції легенів в Китаї і передав їх владі Лос-Анджелеса. Пізніше газета The Financial Times виявила, що насправді Маск купив апарати BPAP, які створюють на вдиху і видиху пацієнта тиск різного рівня - вони значно відрізняються від ШВЛ і, хоч і теж застосовуються для допомоги хворим COVID-19, повноцінно замінити їх не можуть .

Читайте на ГК:Був другом і соратником: в Росії помер заступник Путіна
Читайте на ГК:Доставляв воду тисячам людей: під храмом археологи виявили гігантський тунель
Читайте на ГК:Прессекретар президента Чехії одружився з українкою, яку прийняв як біженку
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська