1. Головна
  2. >
  3. ІТ і технології

В YouTube зʼявиться сервіс коротких відео, як у TikTok

22 ІТ і технології Світ

Google має намір запустити новий сервіс для своїх користувачів

В YouTube зʼявиться сервіс коротких відео, як у TikTok

Google планує інтегрувати в YouTube сервіс коротких відео Shorts. Він буде працювати приблизно як TikTok, повідомляють джерела.

Новий сервіс дозволить публікувати короткі відео, які будуть відображатися в мобільному додатку YouTube в окремій стрічці. Стрічка з відео буде вбудовуватися на основі рекомендацій і буде нескінченною.

Перевага YouTube полягає в тому, що майданчик зможе використовувати ліцензовану музику з каталогу YouTube Music. Таким чином, в Shorts можна буде безкоштовно накладати на свої ролики музику провідних великих і безлічі незалежних музичних лейблів.

В Google мають намір залучити на новий сервіс молоду аудиторію, яка зараз користується продуктом китайської ByteDance TikTok. Всього за два роки аудиторія цього сервісу зросла більш ніж на 125%, а за останній рік додаток завантажили з магазинів App Store і Google Play 842 млн раз.

Уже повідомлялося про аналогічні плани Facebook. Компанія вже кілька місяців тестує в Бразилії додаток Lasso з короткими музичними відео. А Instagram в 2019 році запустив новий формат stories з аналогічним вбудованим редактором і можливістю керувати швидкістю відтворення і накладати поверх відео музику і ефекти.

Раніше YouTube прийняв рішення знизити якість відеороликів за замовчуванням по всьому світу через епідемію коронавірусу з 24 березня на 30 днів. Тепер всі ролики показують в стандартній якості - 480p. Щоб перейти на високу якість (HD і вище), потрібно самостійно вибрати потрібний дозвіл на панелі програвача. Це превентивна міра, щоб запобігти можливим збоям через різке підвищення трафіку внаслідок пандемії.

Читайте також: