1. Новини Закарпаття
  2. >

Airbnb поверне кошти господарям будинків, в яких масово скасували бронювання

Сервіс бронювання житла по всьому світу зібрав кошти для виплат постраждалим від пандемії господарям та гостям.

Сервіс бронювання житла по всьому світу зібрав кошти для виплат постраждалим від пандемії господарям та гостям.

Сервіс бронювання житла Airbnb оголосив, що створює фонд допомоги всім орендодавцям в розмірі $ 250 млн. Ці гроші підуть на компенсації тим, хто залишився без гостей через масові скасування бронювань у зв'язку з пандемією коронавірусу. ВООЗ оголосила її 11 березня.

Виплати обіцяні тим, хто чекав гостей з 14 березня по 31 травня. При цьому самі гості отримають повне повернення коштів, а господарі - 25% від суми, яку отримали б по процедурі стандартного скасування бронювання. Наприклад, якщо господареві належало $ 400, то Airbnb переведе $100. Виплати будуть щомісячними і торкнуться тих бронювань, які скасували і після 14 березня. У цій ситуації Airbnb анулює збори з господаря та гостя у разі скасування та або повертає збори, або надає бонус на подорож на цю ж суму.

Важливо, що бронювання, оформлені після 14 березня, вже підкоряються звичайними правилами, і коронавірус не є поважною причиною для їх скасування.

«Ми визнаємо, що для бронювань, оформлених не пізніше 14 березня з датою прибуття після 31 травня, може зберігатися невизначеність. У найближчі тижні ми попросимо господарів і гостей переглянути такі бронювання і або скасувати, або підтвердити їх », - заявили в Airbnb.

За новими правилами господарі і гості з Італії, Китаю, Південної Кореї, Ізраїлю, Індії та США можуть отримати виплати за бронювання, зроблені до 14 березня. Положення не поширюється на Airbnb Luxe, Luxury Retreats і внутрішні бронювання в континентальному Китаї.

Читайте на ГК:“Живі” черги скасували: через ажіотаж закордонні паспортні сервіси вжили заходів
Читайте на ГК:Жертви фактично душили самі себе: в Європі виявили ритуальні жертвоприношення (ФОТО)
Читайте на ГК:Кількасотметрові черги, ажіотаж і хаос: українці за кордоном масово “атакують“ паспортні столи

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська